Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.12. g.11 LKJ Poświąteczna wycieczka
#31
Grześku dzięki za motywacje Big Grin. Kryzys minął i z uśmiechem do końca z innymi dotrwałem.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#32
wyłamałem się z tej ustawki - przy-liczyłem OTB w lesie....
odmówiłem Marcinowi 2 kółka wokół zalewu - przy-liczyłem OTB na ścieżce dzięki uprzejmości spacerowiczów Undecided, no i pierwsza w życiu połamana kierownica
i weź tu człowieku odmów RL-owi Confusedhock:

w tym roku oficjalnie odmawiam ustawkom wszelakim, czekam na nową kierownicę do Zaskarnika i kuruję zdarcia, przecięcia i siniaki :-x
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#33
Arkus napisał/a:
wyłamałem się z tej ustawki


ja się nie wyłamałem a przez roztargnienie i ,,kaca" wyjechałem na godz. 10-tą :lol:
i samotny ,,Biały Żagiel'' pożeglował na ,,kręga" po lasach i wsiach... :lol:
około 11,30 przy prędkości podstawowej ,,80* "k/h mijałem kowboja z ,,haremem " :lol: na pętli w Dąbrowie- to chyba był Jurek z peletonem :lol:
zawrotna szybkość i kac nie pozwoliły mi zatrzymać się :oops:
następnym razem będzie lepiej... :lol:
szkoda tak wspaniałego tow... :lol:
wiem co straciłem ... :lol: a mogło być tak...
pozdrawiam twardzieli ze szturmu na Szabłową... :lol:
jak i luzaków z ,,Zemborzyckich Kręgów " :lol:
stary człowiek a morze...
Odpowiedz
#34
Greco napisał(a):(...) mijałem kowboja z ,,haremem " :lol: na pętli w Dąbrowie- to chyba był Jurek z peletonem :lol:
(...)

Ja tego nie powiedziałem :-D . Ale mogłem się tak zagapić na dziewczyny, że nikogo wiecej nie widziałem :lol:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#35
Arkus napisał(a):połamana kierownica
Z pielgrzymką biegnącą sprintem się zderzyłeś czy co?? Confusedhock:
wyrazy współczucia kolego, kuruj sie . Trzeba było jechac ze mną drugie kóeczko i nic złego by się nie wydarzyło. 8-)
Odpowiedz
#36
Greco, gdybyś nie miał kaca to zobaczyłbyś, że to dwie damy jechały z silną obstawą ;-)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#37
marcin0604 napisał(a):
Arkus napisał(a):połamana kierownica
Z pielgrzymką biegnącą sprintem się zderzyłeś czy co?? Confusedhock:
wyrazy współczucia kolego, kuruj sie . Trzeba było jechac ze mną drugie kóeczko i nic złego by się nie wydarzyło. 8-)

Poobiednia przechadzka rodzinna Wink, ucieczka poza ścieżkę, koło postawione bokiem w jakiejś dziurze - później akrobacje po tej kamienistej drodze na działki Confusedhock:

Następnego wspólnego kółeczka sobie nie odmówię :mrgreen: - co dwa GT w jednym lesie to nie jeden 8-)
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#38
Jurek S napisał(a):Ale mogłem się tak zagapić na dziewczyny, że nikogo wiecej nie widziałem :lol:

i tak trzymaj :lol:
trzeba ci zazdrościć w tej materii... :lol:
pozdrawiam... :lol:rower-power
stary człowiek a morze...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości