Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 - 9 wrzesień 2018 - V Klasyk Dylański
#11
Mariox.... Jest prośba jeżeli chodzi o trasę niedzielną. Bardzo gorąca prośba... na priv.
Odpowiedz
#12
Trasa niedzielna będzie pewnie krótka, bo trzeba wrócić, a zdecydowana większość wraca do Waw. Ale się zobaczy Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#13
Pisałem o niedzieli ponieważ tego dnia odbywa się rajd "Jastrzębia zdebrz" info https://www.roztoczezachodnie.pl/zapisy_na_rajd
Odpowiedz
#14
Niestety wypadło mi wesele(nie moje) 8 września i muszę zrezygnować z wyjazdu Sad.
Odpowiedz
#15
Przypominam o wpłacie zaliczek. Nr konta jest w pierwszym poście. Wpłacamy po 20 zł od osoby z opisem "Rowerowy Lublin Imię Nazwisko".

UWAGA! Z PEWNYCH WZGLĘDÓW JEDEN POKÓJ ZOSTAŁ WYŁĄCZONY Z UŻYTKU, W ZWIĄZKU Z CZYM LISTA JEST ZAMKNIĘTA!
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#16
Udalo sie pojechać i pojeździć znanym szlakiem Czarnej Perły Smile

Dzięki za towarzystwo naszego grona: Mariox, Janek i ArtiArt oraz Holdena z super ekipa z Wawy  Smile
Smile)))
Odpowiedz
#17
Ekipa z Warszawy też dziękuje za super trasy i towarzystwo zarówno na szlaku jak i przy ognisku Smile oby więcej takich wyjazdów Smile
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości