Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.07.2018, godz.9.30, LKJ
#1
Czas wrócić do rekreacyjnych wyjazdów.  Big Grin Precz z ultra, mega i innymi maratonami Tongue Bart widzę próbuje ratować codzienne ustawki (wieczorniki), ja wrzucam całodniowe wyjazdy. Niestety nie zapewniam żadnych gadżetów, itp Rolleyes chociaż dla pierwszych dwóch osób, które sie tu wpiszą...i pojadą mam małe suweniry
A traska taka mi się narysowała https://ridewithgps.com/routes/28150896. Niestety trochę terenu będzie Blush
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Ile trzeba przejechać, żeby załapać się na suwenirka?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#3
(24-07-2018, 09:26)Bart napisał(a): Ile trzeba przejechać, żeby załapać się na suwenirka?

No niestety do końca. Blush Ale ten suwenirek na Twoje koła się nie nada, chyba że dla koleżanki byś wziął Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Jak Bóg da to gdzieś na trasie się dołączę.
Odpowiedz
#5
Wstępnie chętnie Smile
Odpowiedz
#6
Jurku gdzie ten terenik?
masz na myśli odcinek w okolicy Pawłowa, równolegle do trasy Bystrzyca Stara - Piotrowice, czy coś innego/jeszcze?
Z drogi Wierciszów - Osowa tez chyba zwineli asfalt (?)
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#7
Zamiast jechać DW z Bychawy do Strzyżewic proponuję Wam na 43,5km skręcić w lewo, do miejscowości Leśniczówka, a potem skierować się do Dębszczyzny (cały czas to chyba asfalt), a wyjeżdżając z Dębszczyzny, tuż przed lasem (Brudny Las) skręcić w lewo w drogę polną (da się przejechać bez najmniejszych problemów, jakby ktoś się obawiał terenu) i tą polną drogę dojechać do Kiełczewic, a potem przez Dębinę do Strzyżewic. Tej polnej drogi będzie jakieś 2,5km, ale gwarantuję że nie pożałujecie Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
UWAGA !!! Zmiana miejsca startu. Nie Lukoil przy Jana Pawła II tylko LKJ.

(26-07-2018, 11:35)Bart napisał(a): Jurku gdzie ten terenik?
masz na myśli odcinek w okolicy Pawłowa, równolegle do trasy Bystrzyca Stara - Piotrowice, czy coś innego/jeszcze?
Z drogi Wierciszów - Osowa tez chyba zwineli asfalt (?)

Tak dokładnie jest  Undecided Chociaż drogą Wierciszów - Osowa już dawno nie jeździłem więc może akurat wójt się postarał i jakiś dywanik położyli Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Wierciszów - Osowa to droga szutrowa. Niedawno tamtędy się toczyłem.
Odpowiedz
#10
ja jednak odpadam. Miłego kręcenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości