Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE!!! 25.08 Roztocze "ONE DAY" vol. 3
#11
Jestem zainteresowany Smile
Odpowiedz
#12
Ja też Smile, tylko ta górka.
Odpowiedz
#13
Moi drodzy. Nie chcę pisać tak sucho więc się nieco wytłumaczę. Ze względu na intensywną wiosnę (Sezon Lublin, LMT, Majówka, Wilno - Kraków) bardzo mocno opuściłem się w pracy. Czas kiedy mogłem to wszystko nadrobić to wakacje. Z tego powodu zaczęło mi brakować czasu na rower w lipcu i sierpniu. Starałem się znaleźć choć jeden dzień na "Roztocze One Day". Nawet specjalnie już wcześniej "zablokowałem" sobotę 25-go sierpnia. Niespodziewanie dotarła do nas informacja o tym, iż organizator BBTour-u bardzo mocno liczy na naszą ekipę (ze względu na doświadczenie i mega pozytywną opinie z lat poprzednich) na nowym punkcie w Sędziszowie Małopolskim.
Na chwilę obecną mocno pracuję aby spiąć obie imprezy i aby mogły się one odbyć (25.08 ROD i 26-27.08 BBT). Wydaje się, że to się uda. Będzie potrzebna pomoc, tu w Lublinie. Ktoś musi spakować busa, tak abyśmy po przyjeździe z Roztocza mogli spokojnie ruszyć do Sędziszowa.
Jeżeli uda się logistycznie opanować sytuację to ze wszystkim damy radę.
Jest jednak możliwość, że będę musiał zostać w Lublinie i wtedy albo ktoś przejmie ustawkę albo będę wypad musiał z żalem odwołać.
To tyle drogą informacji.
Odpowiedz
#14
Piszę się.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#15
Przepraszam. Ze względu na - raczej - niską frekwencję i inne obowiązki odwołuję ustawkę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości