Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzysetka, 18.08.2018, 6:00, LKJ
#41
Bardzo wszystkim dziękuję za jazdę. Wyszło mi 308 km że średnia 26,4 km/h. Rzekalabym, że ustawka była w tempie dość "rekreacyjnym" Big Grin 
Chciałabym też przeprosić, że z De5troyerem tak zniklismy nagle bez pożegnania, ale chcieliśmy wybrać inną drogę, żeby szybciej wrócić do domu. A jako, że pod koniec każdy chyba już miał dość jazdy i chciał wrócić do domu to nie zdążyliśmy powiedzieć, że się odłączamy. 
Na koniec chciałam podziękować za zorganizowane punkty kontrolne, a szczególnie ten drugi (u Heni i jej rodziny) Smile przeżyłam szok, kiedy zobaczyłam tam tyle pyszności  Big Grin gdybym wiedziała, że będzie tego tyle, nie nażarłabym się wcześniej hamburgerem.
P.S tak dla informacji, mieliśmy 82% pod wiatr, ale dziwne, ja jakoś tego nie czułam  Big Grin
Odpowiedz
#42
Żyje i ja.
Wyjazd wspaniały, z super ekipą ,więc Mariobiker szybciej wróci do rowerowania-w co wierzymy.
Zresztą zdobycie najbardziej wysuniętej na wschód miejscowości PL było w Jego "intencji".

Zaskoczenie namber łan-sporo osób
-Mariusz i Jego Kasia z cukierkami w Osmolicach
-kawa i poczęstunek w "Osiejówce"-dzięki Tomek i Jego Kasia
--Duży PK zorganizowany przez solenizanta ^Rada/100lat/i Henię.coś wspaniałego -dzięki.
Kierowniczka Marza-tyż dzięki i każdemu uczestnikowi za chęć odprowadzenia lub pŕóbę sił na trasie.
Łukasz wspominał o pompce- to chyba dlatego musiał sam z niej korzystać-szkoda i nie masz żalu do nas?
Paulina jak smakuje -"czysta"?
Ja czuję się "ujechany"-ale zadowlony.
Odpowiedz
#43
Super spędzona sobota  Big Grin
Ja również jestem mega zaskoczona taką ilością osób  Tongue (14 )
Dziękuję za wspólne kręcenie, tym co kawałek z nami jechali i tym na całość trasy. 
Wielkie podziękowania za punkty kontrolne dla Tomka i Rada i ich rodzin, za przygotowanie poczęstunku Heart
Heni za pyszną szarlotkę Shy
Paulinie za swoją życiówkę  Smile z nami można wszystko  Big Grin

Mam nadzieje, że wszyscy zadowoleni, bo ja bardzo  Smile
Smile)))
Odpowiedz
#44
Długo się wahałem czy jechać te czysta, ale nie żałuję bo z taką paczką można i na drugą granicę.Przyłączam się do podziękowań dla Tomka i Rada oraz ich rodzin za gościnę.
Odpowiedz
#45
Andrzejku czysta z Wami weszła wprost wyśmienicie  Wink też długo myślałam nad tym czy jechać aż do samego końca nie wiedziałam czy dam radę, ale z taką ekipa mogę pobijać wszystkie swoje życiówki  Smile
Odpowiedz
#46
Fajna wycieczka w tempie rekreacyjnym wyszła Wink Dzięki wszystkim za super towarzysto, a Paulinie wielkie gratulacje za 1-sze "czysta".
Ja skończyłem na 171 km na PK Łuszków. PS. musiałem dojeść za Was ten makaron i szarlotkę! Tongue nie wspomnę już nic o piwie... szkoda by się zmarnowało Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#47
(19-08-2018, 07:33)andriu68 napisał(a): Wyjazd wspaniały, z super ekipą ,więc Mariobiker szybciej wróci do rowerowania-w co wierzymy.
Zresztą zdobycie najbardziej wysuniętej na wschód miejscowości PL było w Jego "intencji".

Pięknie Wszystkim dziękuję Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#48
Dobrze było,ale...
nie ma jak zgubić kurtkę...
wracając złapać gumę...
próba dojścia grupy,nie wyszła...
ujechane 170 pare,poznana świetna trasa Wojsławice-Chełm  Cool
dziwnie było tylko wracać pociągiem
tak nie po mojemu...

Trasa do przejechania została...
,może next time zbiorę równie liczną i wesołą kompanije

Graty do Pani P. za 1-szą Czysta,
Podziękowania dla Pani Kierownik oraz niezawodnego Nawigatora
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości