Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzysetka, 18.08.2018, 6:00, LKJ
#11
(11-08-2018, 10:41)BlackBull napisał(a): Pojadę.Tylko czy Andriu68 mnie pompką nie pogoni Wink

Łukasz nie masz się czego obawiać Andrzejek to grzeczny chłopczyk Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
Jak w intencji szybkiego powrotu do zdrowia Mariusza to jadę Smile a może jutro jakiś rozruch? ktoś coś?  Big Grin
Odpowiedz
#13
Fajna ekipa sie szykuje  Smile

Nasza koleżanka Paulina pierwszy raz przekroczy 300 km, 
Liczę panowie na wsparcie   Rolleyes
Smile)))
Odpowiedz
#14
Dzięki Marzenka  Wink oby tylko pogoda dopisała i będzie dobrze. Musi być ... Dodgy

P.S Razem z De5troy3rem będziemy czekać na tamie Shy
Odpowiedz
#15
Sadze ze afterparty każdy zrobi sobie sam w domu po powrocie  Big Grin
Przerwy na posiłki i uzupełnianie płynów w drodze bedą  Tongue
Smile)))
Odpowiedz
#16
Będę Huh jutro oddam szosę do serwisu, może zrobią na szybko.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
Ja za to mam nadzieję że na trasie będzie możliwość uzupełnienie wszelkich elektrolitów i mikroelementów (jakby ktoś chciał to w Krasnymstawie będą tego dnia Chmielaki, a trasa chyba prowadzi przez Krasnystaw  Angel )   Big Grin
Odpowiedz
#18
Jeśli mogę coś zasugerować odnośnie trasy... to odcinek przed Hrubieszowem do Zosina należy zdecydowanie zmienić, no chyba, że chcemy jechać full'ami - tamtejszy "asfalt" nie nadaje się do jazdy rowerem szosowym - znam te drogi bardzo dobrze.
Moja sugestia:
Na skrzyżowaniu DW 846 i 844 w Odletajce/Teratynie należy po prostu pojechać DW 844 prosto na Hrubieszów i aby nie jechać przez centrum, to na 1szym rondzie pocisnąć w lewo w ul. Dwernickiego, mijając po lewej stronie Browar Sulewski i koszary. Następnie dalej prosto DK 74 i aż do samego przejścia granicznego w Zosinie. Dużego ruchu samochodowego tam nie ma, asfalcik 1sza klasa.
I kolejna zmiana:
W Dubience zamiast skręcać w lewo w bardzo słabe asfalty a potem wjeżdżać do Chełma od bardzo ruchliwej południowej strony, proponuję jechać DW 816 do Dorohuska, a potem w lewo DK 12 do Chełma - ruch mały w tą stronę i bardzo dobra nawierzchnia.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#19
No to będzie ponad czysta.sprawdźcie.
Może odrazu przez Piaski i Chełm w obie strony?
Odpowiedz
#20
W obie strony tą sama drogą? Nuda.
Jadę i ja, Henia mnie przekonała, jak dla mnie może być i 350, generalnie mniej alko, więcej km.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości