Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyprawa włoska czerwiec 2018
na prośbę Jurasa przełamuję wstyd i publikuję zdjęcia z mojej samotnej wyprawy do Włoch i z powrotem

Wyjechałem 10 czerwca ,wróciłem 29.06.2018
Całość 4043 km pokonałem w 20 dni.
Raz zmuszony byłem skorzystać z PKP z Katowic do Kielc, z powodu ulewy , braku suchego namiotu i braku wolnych miejsc do nocowania od Cieszyna po Katowice.
Na wyprawę wydałem w sumie 1950 złotych(po przeliczeniu z euro)
Awarie. Właściwie jedna mnie prześladowała. 5 wymienionych szprych w tylnym kole. Była to moja wina . Zaplatałem koło tydzień niecały przed wyjazdem w dodatku z używanych i różnego sortu szprych.Byłem też zmuszony wymienić oponę. Nówka nie zdała egzaminu i przy drucie przedarła się.
Dużo by pisać o przygodach. Tymczasem zapraszam do lektury zdjęć.( krótki opis w prawym dolnym rogu po kliknięciu)

https://photos.app.goo.gl/2GhFHAbph3QyK5uU7
Odpowiedz
Szacuneczek Endriu Smile
[Obrazek: u18381y2018v4.gif]
„Rower ma duszę. Jeśli go pokochasz da ci emocje, których nigdy nie zapomnisz” – Mario Cipollini

Odpowiedz
Kaski z głów Jędrek Exclamation Smile
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
Chylę czoła,Big Up!
Wyprawa MEGA Cool
Odpowiedz
Fenomenalna , niesamowita wyprawa Exclamation Gratuluję Exclamation Smile
Odpowiedz
Extra wyprawa Exclamation  Szacun Smile
A przy okazji mam techniczne pytanie.
Czy masz jakieś  specjalny ten uchwyt na lemondce do mocowania, w Twoim przypadku nawigacji, czy też to samoróbka? I czy możesz podesłać jakieś dokładniejsze zdjęcia tego rozwiązania, bo szukam czegoś do zamocowania telefonu.
[Obrazek: xmm2nF8X_CPDQ-dnqb5v3-A-3O0KUkL9hkLyhRN4...16-h837-no]
ja na STRAVA

Odpowiedz
Samoróbka.
Rurka cienkościenna z marketu .pilnikiem półokrągłym po wycięciu odpowiedniej długości robisz rowki aby pasowały do lemondki.wiercisz dziurki na zipy.którymi ściśniesz .całość obrabiasz owijką.
Mariobiker pewnie b.technicznie by Ci odp. Rado ma doróbkę taką chyba z plastiku.
Jakby co pisz na priv lub na mes.
Zdjęcia mogę do mesa Ci wysłać. tu nie umiem
Odpowiedz
No Endriu, zaszalałeś z tą wyprawą, niezła dzienna średnia! Gratuluję! Za rok pewnie TCR lub NorthCape 4000?
(14-08-2018, 11:45)andriu68 napisał(a): Rado ma doróbkę taką chyba z plastiku
Potwierdzam, w obu lemondkach mam samoróbkę z rurki PCV, montuję na nich albo GPS'a albo lampkę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości