Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pielgrzymka na Jasną Górę 16-18.07.2010 zamknięty
#41
Arek, dla baby wystarczy pojemnośc tych sakiewek? Czyli termin, który podał Jurek S, nie widnieje jeszcze jako termin ostateczny? Pytam, bo tak mniej więcej chciałabym ustalić sobie urlop w pracy.
Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
#42
hej, to zależy co sie bierze i na ile czasu wyjeżdża... :mrgreen: .Niestety troche się spóźniłaś, sakwy zmienily już włąściciela ;-)
#43
Arek, ano już wiem Smile
Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
#44
Ines, co do terminu jest ostateczny. Jak w moim ostatnim poście i nagłówku. Za niedługo Grzegorz przedstawi plan wyjazdów na rok 2010.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
#45
Jak jest termin to można już powoli coś uzgadniać.

Czy o te sakwy Authora chodziło: http://www.author.pl/www/produkt/?m=0&pk=%&id=2264 ?
#46
Dobra, bierzcie mnie pod uwagę.
Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
#47
Ponieważ wątek zaczął sie rozkręcać pozwoliłem sobie :-D temat sakw przenieść do oddzielnego tematu w Hyde Park Rowerowy/Z jaką sakwą w drogę.
Termin jeszcze daleki więc deklaracje udziału chociaż bardzo cenne mogą ulec weryfikacji (przez samych zgłaszających). Na pewno przyjdzie czas kiedy zostanie określona dokładnie data do kiedy trzeba będzie potwierdzać swój udział.
Jeżeli ktoś kiedykolwiek (nie liczy się nasz zeszłoroczny wyjazd :-D ) jeździł do Częstochowy rowerem ciekawą trasą moze się tutaj podzielić.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości