Strony (5):    1 2 3 4 5   
KermitOZ   03-01-2010, 13:31
#21
W ub. roku noclegi były w agroturystyce, krzak raczej nie jest przewidywany Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jurek S   03-01-2010, 14:25
#22
W tym roku planujemy pielgrzymkę z prawdziwego zdarzenia tzn, żeby był też wymiar religijny. Monika podobno załatwiła ;-) już jakiegoś księdza. Więc może uda się noclegi załatwić u ludzi w parafiach.
Krzak, jak pisał Grzegorz, raczej nie przewidywany. Myślę, że będziemy tak kombinować żeby po za śpiworami nic więcej (karimaty, namioty) nie brać.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
erykko   10-01-2010, 17:13
#23
Sam bym się z chęcią na taką pielgrzymkę wybrał, ale niestety rower mi na to nie pozwala (nie miałbym gdzie sakw przymocować).
MindEx   10-01-2010, 17:56
#24
erykko napisał(a):Sam bym się z chęcią na taką pielgrzymkę wybrał, ale niestety rower mi na to nie pozwala (nie miałbym gdzie sakw przymocować).

a jaki masz rower, że sakw się nie da zamocować?
btw. kiedyś pielgrzymi jeździli na takie pielgrzymki z plecakami na plecach, bez bagażników i sakw. Smile
KermitOZ   11-01-2010, 13:26
#25
mindex napisał(a):kiedyś pielgrzymi jeździli na takie pielgrzymki z plecakami na plecach, bez bagażników i sakw. Smile
Na przykład ja w ub. roku i nie polecam. Już podczas pielgrzymki stwierdziłem, że na taką wyprawę plecak odpada. No ale przynajmniej asceza większa Wink

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Monika   11-01-2010, 13:55
#26
Jakby ktoś nie wiedział - to Grzesiek pojechał w ubiegłym roku nawet nie z plecakiem, ale z torbą podróżną na plecach....
Asceza pierwsza klasa :-P

orientuj...
erykko   11-01-2010, 18:51
#27
mindex napisał(a):
erykko napisał(a):Sam bym się z chęcią na taką pielgrzymkę wybrał, ale niestety rower mi na to nie pozwala (nie miałbym gdzie sakw przymocować).

a jaki masz rower, że sakw się nie da zamocować?
btw. kiedyś pielgrzymi jeździli na takie pielgrzymki z plecakami na plecach, bez bagażników i sakw. Smile
Niestety w nazwie ma MTB, a przydałby się bagażnik, aby jakieś torby tam przymocować. Ogólnie rzecz biorąc plecak odpada-w upale to się chodzić nie da z plecakiem, a co mówić o jeżdżeniu na rowerze.
marcin0604   11-01-2010, 20:07
#28
Monika napisał(a):Jakby ktoś nie wiedział - to Grzesiek pojechał w ubiegłym roku nawet nie z plecakiem, ale z torbą podróżną na plecach....
Asceza pierwsza klasa :-P

Monika, to zaszeregowałbym raczej do umartwiania się. Patrząc po "firmowym" uśmiechu Grześka na fotkach z pielgrzymki można przyjąc, że Grzesiek umartwił się totalnie. Cry :mrgreen: :mrgreen:
felek   11-01-2010, 21:22
#29
erykko napisał(a):Ogólnie rzecz biorąc plecak odpada-w upale to się chodzić nie da z plecakiem, a co mówić o jeżdżeniu na rowerze.
Z plecakiem da się przeżyć, tylko, że później plecy i ramiona bolą :-|
erykko   12-01-2010, 17:54
#30
To się dobrze składa. Rower to Maxim, trochę już leciwy, więc tarczówek w nim nie ma. Zaczynam, więc myśleć nad wyprawą, myślę że jeszcze jedną osobę mógłbym załatwić. Konkretnych (ostatecznych) dat jeszcze nie ma?
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.