Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parczew-Firlej-Kozłówka 16.09.18 Dworzec PKP g.7:30
#1
Wiem ,że jutro są jeszcze dwie fajne ustawki , ale już wcześniej umówiłem się na wycieczkę Parczew-Firlej-Kozłówka -Lublin .Gdyby ktoś chciał dołączyć , zapraszam .Tempo emeryckie Big Grin , trasa:

https://www.gpsies.com/map.do;jsessionid...leyeknzjys
Dojazd do Parczewa , szynobusem .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#2
Chyba trzeba założyć nowy dział na forum: "Ustawki na refleks" Big Grin Wink
Życzę dobrej zabawy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
(15-09-2018, 22:32)Rado napisał(a): Chyba trzeba założyć nowy dział na forum: "Ustawki na refleks" Big Grin Wink
Życzę dobrej zabawy.

Dzięki Smile .Celowo wrzuciłem to póżno , aby nie wchodzić w paradę ustawce grzybiarskiej i Twojej  Radku. Big Grin 
Wydaje mi się ,że bywały już ustawki "na refleks" zapodane godzinę przed wyjazdem. Big Grin 
Również dobrej zabawy Wam życzę Smile 
.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
Wczoraj , ok 16 widziałem dwóch rowerzystów przejeżdżających przez Stary Tartak , jeden był w stroju Rowerowego Lublina .To Wy ?
Odpowiedz
#5
(17-09-2018, 11:45)jan77 napisał(a): Wczoraj , ok 16 widziałem dwóch rowerzystów przejeżdżających przez Stary Tartak , jeden był w stroju Rowerowego Lublina .To Wy ?

A i owszem , to my. Smile Jedna z moich ulubionych tras rowerowych , podlaskie klimaty , rzeki i rzeczki Piwonia , Tyśmienica , Wieprz , Minina , zamek w Czemiernikach , kąpiel w jeziorze  Firlej  Big Grin , Pałac w Kozłówce i Lasy Kozłowieckie , przejechana kolejny raz .Duuuużo atrakcji na 115 km  Smile .[Obrazek: 8jFtIjFpV2bB5tgKhQ3VtGNPlcglka2WZ0fZWaR8...30-h623-no]
[Obrazek: aioT6TSMW1Xt9vYK99XkCSxzzqlCj1CHtpYO1I1k...30-h623-no]
[Obrazek: CrZkzf_r7Tu1ymyqCrfyZwr49Q6Wr_jAhlI5rvri...30-h623-no]
[Obrazek: sU1d2qW7V3v5eKNtxTjLBzEkr04Ha6nPV8yltrx_...30-h623-no]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
Jurku następnym razem z większą odwagą wrzuć wcześniej ustawkę, to może ktoś się jeszcze skusi, np. ja.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#7
(17-09-2018, 19:40)Bart napisał(a): Jurku następnym razem z większą odwagą wrzuć wcześniej ustawkę, to może ktoś się jeszcze skusi, np. ja.

Bartłomieju , BYŁO DUŻO CZASU Big Grin :
https://www.youtube.com/watch?v=D6-MdI2QUSE
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości