Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poleski Park Narodowy w jeden dzień - 13.10.2018
#11
(17-09-2018, 19:37)Bart napisał(a): Bardzo ładnie Damianie, nie bądź jak Juras Lizus/Bojuch

Bart , "JEDNA WENTA ", mówi CI to coś ? Big Grin
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#12
Prognozy pogody na nadchodzący tydzień i kolejny weekend na obecną chwilę przedstawiają się bardzo zachęcająco, a po dzisiejszych rozmowach na ognisku mogę powiedzieć że nastawiamy się na 13.10.2018, czyli sobota. Ostateczne potwierdzenie około środy, ale bardzo by mi pasowało gdyby ten plan nie uległ zmianie. Wszelkie szczegóły co do trasy i miejsca startu w pierwszym poście.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#13
Na 100% stawiam się na wyjazd na 13.10.
Odpowiedz
#14
Wstępnie- piszę się.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#15
I ja się pojawię...prawdopodobnie...
Odpowiedz
#16
A jaka godzina startu z Urszulina?
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#17
(09-10-2018, 17:10)ArtiArt napisał(a): A jaka godzina startu z Urszulina?
Z Urszulina na trasę planuję ruszyć o 9:30.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#18
Pogoda na weekend zapowiada się idealna, zatem już oficjalnie informuję - jedziemy w sobotę 13.10.2018. Zbiórka w Urszulinie, na parkingu przed siedzibą Poleskiego Parku Narodowego. Na trasę wyruszamy o godzinie 9.30, zatem na miejsce trzeba dotrzeć nieco wcześnie aby przygotować się do jazdy. Powrót z trasy tego samego dnia, ale lampki warto mieć.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#19
Pojechał bym gdyby mnie ktoś przytulił z rowerem do Urszulina i z powrotem.
Odpowiedz
#20
Obóz powstańców bym odpuścił, i że stawow pojechał przez łąki przez zbójno na zienki. 
Z zawodówki można pojechać przy wiatraku, który już ledwo stoi więc ostatnia szansa być może żeby zobaczyć, w stronę Zaucza i odbić kładką w stronę jeziora Łukie wtedy całą kładkę byście objechali.
Z mietułki można odbić na stawy wcześniej i pojechać trochę inaczej bardzo fajna groblą jest.
W razie zainteresowania mogę gpxy podesłać.
W Urszulinie polecam pizzerię Klimat.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości