Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowe Życzenia Świąteczne
#11
A ja życzę wszystkim aby noga podawała i rama nie pękała :-). Życzliwych kierowców i ogólnie rozważnych użytkowników dróg, zarówno tych rowerowych jak i nierowerowych. Zdrowia i wesołych świąt :-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#12
Dziękując za towarzystwo i okazywaną pomoc w tym roku na wspólnych wyjazdach, wyrażam swą wdzięczność i życzę zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnej miłości i życzliwości :-)
Odpowiedz
#13
Ja też życze Wszystkim wszystkiego, wszystkiego najlepszego ;-)
Odpowiedz
#14
No ja wszystkim życzę dużo zdrowia, szczęścia, kasy i radości z życia niech te święta będą niezapomniane :-)

Pozdrawiam Seb
Odpowiedz
#15
Seb napisał(a):kasy
Amen! Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#16
I ja dołączam się do życzeń - -> Ekipo Rowerowego Lublina - życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt w rodzinnej atmosferze i niech Wam się darzy w Nowym Roku!! Big Grin

Mindexie i Asunday - Wasza kartka jest świetna Wink
Odpowiedz
#17
O tym, że kartka jest rewelka to pisał nie będę, bo to jest "oczywista oczywistość" :lol:

Kochani z racji, że na śledziku nie byłem, bo obowiązki domowe wzięły górę,
życzę całej Rowerowej Braci takich Świąt Bożego Narodzenia jakich każda i każdy z Was by sobie wymarzył (-a),
by radość na Waszych buźkach zawitała a Nowy Rok 2010 zaowocował w Masę ;-) ciekawych, wspólnych rowerowych wycieczek.

Specjalna dedykacja dla tych co jeżdżą w zimie:
"i żeby było wszystkim ciepło w stopySmile i w inne części ciałaSmile"

Trzymajcie się ciepło!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości