Strony (2): 1 2   
MindEx   23-12-2009, 15:32
#1
Dzień dobry!

Święta, Sylwester i Nowy Rok już tuż za rogiem.
Ze względu na swój stan zdrowia ostatnio niewiele jeździłem. Ania (asunday) też. Na Święta wyjeżdżamy, więc nie zobaczymy się na grudniowej MK, możliwe, że nie uda nam się nawet przyjechać dziś na rowerowego śledzia (nie przygotowujemy świąt, więc nie mamy nawet czego ze sobą przywieźć... :<). Dlatego...

...postanowiliśmy na łamach forum złożyć Wszystkim jego aktywnym (ale i tym mniej aktywnym) Użytkownikom najlepsze życzenia świąteczne.

Na tą okazję przygotowaliśmy autorską kartkę świąteczną, z ... rowerowym akcentem Wink (kartka w załączeniu)

Wesołych Świąt!

/asunday i mindex

[Obrazek: kartka_rl_dbl.jpg]
Monika   23-12-2009, 22:21
#2
Czadowa ta Wasza kartka świąteczna - nie ma to tamto :mrgreen:

Ja niestety na śledzika nie dotarłam bo od rana musiałam walczyć z busami co by na czas dotrzeć do domu na święta :-D
Życzę więc wszystkim rowerowo zorientowanym - dobrego świętowania!!! ;-)

orientuj...
marcin0604   24-12-2009, 00:43
#3
Kartka rewela :-D
MindEx   24-12-2009, 09:20
#4
marcin0604 napisał(a):Kartka rewela :-D

Naprawdę rewela to są, Marcinie, Twoje życzenia wierszykowe! Wink
Wawerka   24-12-2009, 10:44
#5
Kartka super :mrgreen:

Ze swojej strony: najlepsze życzenia dla ekipy Rowerowego Lublina, Wesołych, Spokojnych, Sympatycznych Świąt oraz Rowerowego Nowego Roku :-)
Jurek S   24-12-2009, 11:16
#6
Ja wierzę, że Bóg przychodzi do każdego z Miłością i Pokojem. Życzę Wam więc tego w życiu osobistym i rodzinnym, w relacjach zawodowych, w szkole, pośród przyjaciół i znajomych. A jako, że rower, jest częścią naszego życia, jak najwięcej radosnych i ciekawych :-D chwil na rowerze, zawsze szczęśliwych powrotów do domu.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mamut77   24-12-2009, 12:51
#7
Fajna kartka i równie fajny pomysł :-) .

Ja od siebie życzę wszystkim wszystkiego... rowerowego :-P . A w nadchodzącym Nowym Roku jak najmniej gleb i przebitych dętek, jak największej ilości przejechanych kilometrów, odkrycia nowych tras i jak najlepszych wrażeń związanych z powyższym, pogody pasującej każdemu... i w ogóle :-) . I oby noga zawsze podawała, czy to mróz, czy śnieg, czy burza, czy letni skwar :-) .

Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
marek40   24-12-2009, 13:53
#8
Mało kapci, pięknych dróg, kilometrów więcej niż tych dróg
Nowych tras,wrażeń mas, pogody pieknej, w nowym roku nadchodzącym ku nas !!


Wszystkiego Najlepszego z Okazji Świąt i szcześliwego Nowego Roku !!
KermitOZ   24-12-2009, 14:08
#9
Ja też życzę całej społeczności Rowerowego Lublina samych radości w nadchodzącym roku i jak najwięcej czasu na jazdę rowerem Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

PS. Na głównej są już życzenia, pamiętajcie też o jutrzejszej masie Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mariox   24-12-2009, 14:34
#10
Przyłączając się życzę Wam Świąt w ciepłej, rodzinnej atmosferze a w nadchodzącym roku dużo zdrowia, szczęścia, chęci i kondycji do jeżdżenia rowerkiem oraz aby nigdy nie brakowało towarzystwa do wyjazdów Wink

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.