Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bagażnik i sakwy - jakie
#1
Od jakiegoś czasu od nowa kompletuję sprzęt na wyprawy turystyczne do mojego nowego roweru. W zasadzie brakuje mi teraz chyba najistotniejszych elementów: bagażnik i sakwy. Kilka marek rzuciło mi się szczególnie w oczy. Oczywiście chyba najbardziej znaną i posiadającą największy asortyment to Crosso (polska marka) oglądałem jeszcze MSX, Ortlieb (drogoooo) a ostatnio znalazłem firmę Ibera. Czy ktoś użytkuje sprzęt tej ostatniej marki? Pytam, ponieważ sam do tej pory użytkowałem Crosso, Mariobiker ma MSX a mój dobry kolega podróżnik nie może się nachwalić Ortlieb. Jeden z modeli sakw Ibera ma zasadniczą zaletę ale o tym nie będę pisał żeby nie reklamować.
Odpowiedz
#2
Marka Ibera jakością wykonania nie powala, ale nie wiem jak z trwałością. Weź jeszcze pod uwagę czeską markę Sport Arsenal, ale tylko serię Expedice.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Bagażnik Crosso lub Tubus. Natomiast jeśli chodzi o sakwy to także Crosso ma najlepszy stosunek ceny do jakości. Ja używam MSX i jestem bardzo zadowolony. Przy wyborze ( w moim przypadku) zadecydował wyglad.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości