Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Pod Strzechą" - spotkanie organizacyjne
#11
Robercik? A Ty w ogóle masz jeszcze rower?
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#12
Mnie niestety nie będzie. Ale jak trzeba będzie coś pomoc to chetnie pomoge.
Odpowiedz
#13
(19-10-2018, 16:30)kofi napisał(a): Ale jak trzeba będzie coś pomoc to chetnie pomoge
O! Pięknie Tomku, takich właśnie deklaracji nam brakuje Smile Dzięki!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#14
Niestety, nie dam rady się pojawić. Udanego spotkania Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#15
1sze spotkanie organizacyjne za nami. Dziękuję za udział. Jedno już jest pewne: 24-26 maja 2019 r. odbędą się w Lublinie "Lubelskie Spotkania Rowerowe"! organizowane przez RL oraz partnerów. Rezerwujcie ten termin, oj będzie się działo!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
Super wiadomość. Wink zapisane w kalendarzu.
Odpowiedz
#17
Jakub.P, Bart, Renania, sobol, mraugorzata, Yanq, Noorbi, marecky, ania-roszpunka - nie wstydźcie się, podzielcie się swoimi opiniami na temat spotkania. Pisanie na forum to nie obciach.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
(21-10-2018, 00:48)Rado napisał(a): podzielcie się swoimi opiniami na temat spotkania. Pisanie na forum to nie obciach.
To może ja coś napiszę - nie ma zdjęć, nie było spotkania Big Grin Dziękuję za uwagę Big Grin
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#19
Przyszedł mi do głowy taki pomysł. Jak będzie to ognisko i impreza dla maratończyków, to może nazwać to CykloParty?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#20
Widać, że nie słuchałes :d napisze coś więcej i podeślę
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości