Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piękny Wschód 2019
#21
(03-03-2019, 20:43)MarekK napisał(a): Jestem chętny.

Świetnie Smile
Trasa będzie liczyć około 250 km
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#22
Miejsce oddane. 
Mario jadę z wami  Wink
Smile)))
Odpowiedz
#23
(07-03-2019, 23:47)marza napisał(a): Miejsce oddane. 
Mario jadę z wami  Wink

I super Big Grin
Razem z Endriu dogadujemy szczegóły i niebawem pojawi się osobny wątek Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
W sobotę ruszają Smile warto popatrzeć jak sobie radzą Big Grin
Trzymamy kciuki Exclamation

http://pw2019.1008.pl/

238 - Mariox
339 - Paweł Zwierzański
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#25
Gratulacje dla Pawła i Mariusza.
Pogoda i trasa nie rozpieszczała zawodników.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#26
Brawo dla Marioxa i Pawła  Smile
Smile)))
Odpowiedz
#27
Brawo chłopaki! Szkoda, że w tym roku obstawialiśmy PK na dystansie 250 km, a nie na 500+. Tak to byśmy przybili chociaż piątkę Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#28
Radek, no szkoda, ale nie ma tego złego, gdyż już na pierwszym PK w Krasnymstawie widziałem więcej osób z RL-a, niż z obsługi punktu Wink.
Mało tego, jak tylko zniknąłem wewnątrz budynku, zajęto się moim bagażem na sztycy. Bardzo profesjonalna robota, dzięki wielkie! Komuś chyba powinienem tylko oddać gumkę Wink. Dajcie znać komu, ale póki co, gumka jedzie jutro ze mną na parę dni w przeciwny kierunek Polski, i nie tylko Wink. Oddam przy okazji.
Wiele razy straszono "Pięknym Wschodem", głównie z uwagi na kiepską pogodę. Tu akurat temperaturowo było OK (strzaskałem się na rękach i nogach na czerwono), ale wiatr popsuł nieco zabawę. Jakoś się przejechało, ale mocno wymęczyło. Dzięki za trzymanie kciuków Wink
Fajnie, że komuś się chce podjechać chociaż na chwilkę, aby się spotkać.
Paweł - witamy w gronie ultrasów Wink. Pierwsze punkty w PPultra zdobyte, jeszcze trochę i będziesz się musiał zrywać wcześniej na linię startu Wink

Bart, miałem dla Ciebie "Gladiatora", poprosiłem Marzenę, żeby Ci przekazała. Niestety, kiedy wyszedłem z nim, aby Jej go dać, już odjechała Sad. Ale jakby co, jeszcze jest Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#29
(29-04-2019, 22:22)mariox napisał(a): Mało tego, jak tylko zniknąłem wewnątrz budynku, zajęto się moim bagażem na sztycy. Bardzo profesjonalna robota, dzięki wielkie! Komuś chyba powinienem tylko oddać gumkę Wink.
Fajnie, że komuś się chce podjechać chociaż na chwilkę, aby się spotkać.

Kilka ultra już zaliczyłem więc wiem doskonale jak upierdliwe potrafią być takie rzeczy na trasie.
Cieszę się że mogłem pomóc Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#30
Dzięki, jak przyjadę, podrzucę linkę. Póki co, na pograniczu PL/DE sprawuje się znakomicie. Wczoraj np. była w Berlinie Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości