Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.11.2018, godz. 11.00, LKJ
#1
Jadę - no właśnie jeszcze nie wiem gdzie, bo mam dwie opcje zależne m. in. od pogody.

Jeśli będzie ładne słoneczne niebo, to prawdopodobnie w okolice zalewu z aparatem i statywem, mam kilka pomysłów z którymi chcę się pobawić. Powrót pewnie gdzieś przez Zemborzyce, Stasin itp - jako że będzie to wycieczka z aparatem w ręku, to jeżdżenia nie będzie zbyt wiele, może nieco ponad 20km się nazbiera.

Jeśli niebo będzie raczej zachmurzone, to jadę prawdopodobnie pokręcić się po łąkach nad Bystrzycą w okolicy Łysakowa, wjechać w jedną dróżkę, zawrócić, potem w drugą itp, a później może gdzieś w kierunku Ciecierzyna albo Turki - jeszcze nie wiem. Ile wyjdzie kilometrów - pewnie około 20-30, raczej nie więcej jak 40 chociaż tego nie zagwarantuję.

W obu przypadkach nawierzchnie mieszane, tempo w pełni rekreacyjne.

Jak ktoś ma ochotę dołączyć się na takie kręcenie, to zapraszam.

PS. Tu również zerknijcie sobie w czwartek czy nic się zmieniło w kwestii godziny i miejsca startu.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Szkoda, że nie będę mógł ... praca  Dodgy
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#3
Będę.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
Pojeżdżone Smile Dolina Bystrzycy w okolicy Łysakowa bardzo urocza - jeśli ktoś chce się przekonać osobiście, zapraszam na ustawkę niedzielną - będzie dolina Ciemięgi, Bystrzycy i może jeszcze na deser okolice Czerniejówki.
Kilka zdjęć: https://photos.app.goo.gl/kz95yGoctfAcbyi38
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Generalnie , zostałem oszukany , miało być 20 km , a wyszło 50 km. Big Grin Ale dobra , niech będzie , wycieczka prima sort  Exclamation Smile . Do następnego  Exclamation 
[Obrazek: 45398337_1194855037320553_28023554406780...e=5C8A038D]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości