Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018
#31
Ktoś będzie po za mną na spotkaniu?
Odpowiedz
#32
Ja się nie wyrobię czasowo.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#33
Dodam, że spotkanie nie jest obowiązkowe a wszystkie formularze zabiorę ja. W tym roku zdjęć nie potrzeba.
Odpowiedz
#34
Będę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#35
Na spotkanie nie dam rady dotrzeć, ale piszę się na obsługę zbiórki podczas Dychy.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#36
Dzisiaj już gadałam z Noorbim, że niestety ze względu na obecny stan zdrowia nie dam rady jednak pomóc Sad
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#37
Wiemy już jak będzie wyglądać zbiórka w naszym wykonaniu w tym roku.
1. 25.11 8.30-14.00 - zbiórka podczas Dychy
2. 25.11 10.00-15.00 - zbiórka w Stokrotce na Jutrzenki
3. 30.11 17.45-18.15 - zbiórka na Masie Krytycznej i przekazanie do magazynu na Zielonej.
Podczas Dychy zbiera napewno Tomek i Mariusz. Stokrotka może i będzie napewno rotacyjnie. Rotację możemy zrobić także pomiędzy Dychą i Stokrotką, mój samochód do dyspozycji. Kto do Stokrotki?
Mam już identyfikatory i deklaracje wolontariusza. Wszystko wypełnicie na miejscu. W niedzielę o 8.30 muszę być na odprawie Szefów Sztabów. Was nie będę ciągał na żadne spotkania bo uważam to za zbędne... wiecie co macie robić. Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Acha. Na Dyszce będziemy mieli samochód ale tak od 10.00 i potem auto jedzie do Stokrotki zabrać towary które tam zbierzemy.
Odpowiedz
#38
(22-11-2018, 09:48)Noorbi napisał(a): 2. 25.11 10.00-15.00 - zbiórka w Stokrotce na Jutrzenki

To ta sama co w zeszłym roku ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#39
(22-11-2018, 23:43)Mariobiker napisał(a): To ta sama co w zeszłym roku ?
Tak
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#40
Kto będzie stał w Stokrotce?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości