Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.11 - Druga Dycha Do Maratonu - obstawa trasy
#1
[Obrazek: 26099ccd4f5ec322med.png]
Kolejny bieg przed nami, tym razem wyjątkowo będzie liczył 10 km. Ale chyba tyle km damy radę przejechać rowerami na raz Big Grin
Start biegaczy o godz. 12.00, ale my powinniśmy się spotkać wcześniej by rozłożyć bannery i flagi RL'a. Sądzą, że godz. 11.00 będzie OK.

Kto chętny do pomocy?
1. Rado
2. JuraS
3. tomaszo13
4.  damian.s
5. sobol
6.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Napewno kofi i tomaszo13
Odpowiedz
#3
Tak ja zglaszam się do obstawienia biegu.
Odpowiedz
#4
Zgłaszam się.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Potwierdzam gotowość
Odpowiedz
#6
Hej. Wpisz mnie na obstawe
Odpowiedz
#7
Z uwagi na obowiązki "Szefa Sztabu PDPZ" nie będę mógł zabezpieczać Dyszki. Chyba, że uda się sprawnie wyruszyć z "Głównej Kwatery PDPZ" i uruchomić punkt w Stokrotce. Wtedy dołączę do zabezpieczenia lub do punktu zbiórki na stadionie.
Odpowiedz
#8
W tym roku nie stadion tylko Krochmalna 13H
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#9
Uwaga! Organizator prosi o pomoc w zabezpieczeniu także 12 biegów "Przez metry po kilometry". Nowy dystans 1000m, a także 600, 300, 200, 100, i 50m. Pamiętacie jakie są emocje na takich biegach? Zapraszam na godzinę 8.30 na Krochmalną 13H (plac po cukrowni, na tyłach Pszczółki). Potem zostaje II Dycha do Maratonu ale to już wiecie. Jest ogień. Standardowo wolontariusze mogą liczyć na ciepłą strawę i medal na mecie.
Odpowiedz
#10
Norbert, a której zaczynają się biegi "Przez metry po kilometry"? Jeśli mi się uda to postaram się być około godz. 10, ale na chwilę obecną tego nie zagwarantuję.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości