Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtorek - 26.05 - godz.16/LKJ/
#1
hej wszystkim :mrgreen:
piszę na szybko /ale tempo gwarantuję b.spokojne/ - godz.16.00 - przy LKJ ,będe z moją Nataszką - więc nie będzie to co wczoraj
jesli ktoś chętny pokręcić SPOKOJNIE to Nataszka zaprasza :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#2
propozycja nie do odrzucenia. ;-) ale ja niestety mogłabym dzisiaj dopiero koło 19..

Pozdrowienia dla Nataszki Smile
Odpowiedz
#3
Monika napisał(a):propozycja nie do odrzucenia. ;-) ale ja niestety mogłabym dzisiaj dopiero koło 19..- o 19.00 to było wczoraj ale dość ostro i szybko :mrgreen: ,a dziś będzie naprawdę light

Pozdrowienia dla Nataszki Smile
- przekażę Nataszce :mrgreen: i dzięki
Odpowiedz
#4
Hej,
Bardzo fajnie, ale trochę za wcześnie. Przecież trzeba po pracy wpaść do Mamy z kwiatami :mrgreen:
Pozdrawiam
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
Smile
Odpowiedz
#6
mariox napisał(a):Hej,
Bardzo fajnie, ale trochę za wcześnie. Przecież trzeba po pracy wpaść do Mamy z kwiatami :mrgreen:
Pozdrawiam
- ja już byłem :mrgreen:
Odpowiedz
#7
Mariusz-Neways napisał(a):- ja już byłem

Ja juz też :mrgreen:
Jadę chyba zaraz na Niedrzwicę tym nowym zielonym. Chyba, że zmienię zdanie.
Pozdrawiam i do ewentualnego zobaczenia ;-)
Odpowiedz
#8
no a ja jak zwykle zamotany-zapomniałem przed wyjazdem sprawdzic forum czy ktos sie nie wybiera no i pojechalem sam w okolice zalewu:/ a szkoda ze nie zajrzalem, moglibysmy sie wspolnie wybrac. Ja dzis zrobilem najpierw zalew potem -->abramowicka-->Mętów-->Prawiedniki-->i do zalewu, wyszło gdzies kolo 34km. Nauczka dla mnie zeby sprawdzac przed wyjazdem forumBig Grin pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
hej wszystkim ;-)
ustawka doszła do skutku - stawił się Wieśko - zwany jako SZYBKI LOPEZ :mrgreen:
oraz "Velverne16" - przepraszam ale nie zapamiętałem imienia, za mostem kolejowym na ścieżce dogonił mnie Michał - wiedział do kogo podjechać bo miałem na sobie koszulkę ,pociesnęliśmy do tamy,chociaż ja z moim Ptysiem :mrgreen: to za wiele nie mogłem,a tam już silna ekipa czekała na objazd Mazovii - ze względu na to,że byłem z córką zostałem daleko z tyłu,a ze mną Michał - DZIĘKI CI ZA DOTRZYMANIE TOWARZYSTWA ORAZ POMOC PRZY UPADKU - JESTEŚ FAJNY GOŚĆ !!! ;-)
kręciliśmy light tempo i przejechaliśmy ok. 20 km,po dojechaniu do Dąbrowy na wyskosci Domu Seniora pożegnaliśmy - ja z powrotem do city,a Michał w poszukiwaniu grupy
dzięki za towarzystwo i przejażdżkę
Mariusz
Odpowiedz
#10
mariox napisał(a):Ja juz też :mrgreen:
Jadę chyba zaraz na Niedrzwicę tym nowym zielonym. Chyba, że zmienię zdanie.
Pozdrawiam i do ewentualnego zobaczenia ;-)

i jak tam? dobrze oznaczony ten szlak? bo w sumie też bym się wybrał może w piątek, chciałem dzisiaj Pana gonić, ale już na początku źle pojechałem w cienistą w drugą stronę, bo szybko z domu wychodziłem i nie miałem czasu szukać mapki :oops:

PS. ostatecznie trafiłem jakoś w te same okolice co Kristoferson tylko w drugą stronę Tongue dziwne że się nie mijaliśmy(a może i?)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości