Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[29.12] g.19 Piłka Nożna
#11
Powiem tak:
rzadko się zdarza, że dzień oraz czas w którym coś się dzieje związanego z RL nie koliduje mi z pracą.
A jutro jest właśnie taki cudowny dzień i z miłą chęcią w piłę bym pograł, bo wieki nie grałem.
Ale znając moje szczęście pewnie nic z tego nie wy..... Cry
Odpowiedz
#12
http://www.kul.pl/art_12571.html


Studenci i pracownicy KUL (za każde wejście)

*
1 sektor 30 zł/60 min.
*
2 sektory 60 zł/60 min.
*
3 sektory 90 zł/60 min.




Osoby spoza KUL (za każde wejście):

* 1 sektor 60 zł/60 min.
* 2 sektory 120 zł/60 min.
* 3 sektory 180 zł/60 min.

Wracając do tematu, jeśli wynajmować to lepiej hale na KUL'u bo większa i jeśli ktoś ma znajomego który jest pracownikiem/studentem to wychodzi dość tanio.

Pytałem kolegów. 2 sektory wystarczą by zagrać dwoma składami pięcioosobowymi. Ale jednak nie ma takiego ścisku na 3 sektorach, ja bym proponował takie rozwiązanie czyli 3 sektory.
Piotrek.
Odpowiedz
#13
hej Jutro nie mogę ale na następne kopanie wpisuję się na 100% Po dwóch latach przerwy pora strzelić swojaka :mrgreen:
Odpowiedz
#14
Dlatego właśnie chciałem wynająć tę halę, bo studiuję na KULu. Gwarantuję, że 1 sektor z powodzeniem wystarcza i nawet na nim Was zabiegam Tongue

Jutro rano będę tam dzwonił i dam znać do 12 czy gramy wieczorem.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
1 sektor, hmm to zależy po ilu osobowe drużyny.


1 sektor dla mnie za mało. (mówię o drużynach 5 osobowych 4+1. 4 w polu i bramkarz)
link do foto

2 sektory by było ok.

link do foto2

Chociaż ja bym się pokusił o 3 sektory, można trochę się zmęczyć, pobiegać, bo na jednym sektorze to nie to samo.

Oczywiście ostateczne zdanie ma KermitOZ. Ja tylko podsuwam propozycje.
Piotrek.
Odpowiedz
#16
PiotrokeJ napisał(a):1 sektor dla mnie za mało. (mówię o drużynach 5 osobowych 4+1. 4 w polu i bramkarz)
link do foto
O tam, na drugim planie, to chyba ja łupię w basket!!! Confusedhock: :lol:

Kiedyś jak graliśmy w kosza, dzieliliśmy salę z piłkarzami, my mieliśmy 1 sektor, oni grali na dwa i jak dla mnie 1 sektor na "nogę" to za mało, poza tym nie ma co odwalać kichy, jak się bawić to się bawić na co najmniej 2 sektorach.
Odpowiedz
#17
Zawsze można zmienić plany i magicznie przemienić piłkę nożną na siatkówkę. Wtedy jeden sektor na KUL-u jak najbardziej się nada i może chętnych przybędzie Smile.
Odpowiedz
#18
patkos napisał(a):przemienić piłkę nożną na siatkówkę
Nigdy!
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#19
i co w końcu z tą salą, będzie coś?
Odpowiedz
#20
KermitOZ napisał(a):
patkos napisał(a):przemienić piłkę nożną na siatkówkę
Nigdy!
To w Basketballa!!! :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości