Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Rok na rowerze, 01.01., godz. 12.00, Most Kultury
#11
Nie lubię się tarzać w błocie. Nie jadę Smile
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#12
(01-01-2019, 03:24)Ex Driver napisał(a): Nie lubię się tarzać w błocie. Nie jadę
Nie przesadzaj, błoto będzie zaledwie do kolan ;p
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#13
Uwielbiam szczerze , w Nowy Rok na rowerze Big Grin :
[Obrazek: 49099509_1236909599781763_23438881086945...e=5C98EECB]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#14
Dzięki za noworoczne, wspólne kręcenie. Było kilkanaście osób, więc frekwencja OK Smile
Podziękowania dla Noorbiego, Jakuba P. i Taty Jakuba P. za organizację ogniska, były i kiełbaski i szampan.
Noorbi uratował nas przed mandatem od Straży Miejskiej, która przyjechała z interwencją, okazało się, że w tym miejscu nie można palić ogniska.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
No i pięknie! Sezon 2019 rozpoczęty. Przemiłe towarzystwo, ognisko, straż miejska, trochę błota, trochę deszczu, trochę lasu... Cieszę się, że daliście się namówić na pierwszą, dłuższą trasę. Dzięki!

Kilka fotek:
https://photos.app.goo.gl/TB6hvnikybSmj5Xp9
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#16
Dziękuję wszystkim za uczestnictwo. Pierwsza ustawka w tym roku mocno udana. I choć byłem skłonny do skrócenia trasy to po namowie Tomka pojechaliśmy pierwszy wariant - było warto. Co do wizyty SM.... ta interwencja uświadomiła mi kilka spraw związanych ze Starym Gajem:
1. Teren monitorowany - ta tabliczka nie wisi tam dlatego, że jest ładna ale dlatego, że teren jest monitorowany
2. Las matka - wiedziałem, że lasy są cenne ale ten jest cenny szczególnie... to "matka" innych lasów
3. Miejsce ogniskowe - doskonale wiedziałem, że ogniska, po za miejscami wyznaczonymi, można palić w odległości 100 m od lasu. Nie wiedziałem natomiast, że jest takie miejsce wyznaczone w Starym Gaju. W wolnej chwili je odnajdę.
4. Straż Miejska - to nie jest instytucja powołana tylko po to aby nas karać za każde wykroczenie. To także służba informacyjna... pkt 1, 2 i 3 to informacje od sympatycznych panów z SM.
Ogólnie w trakcie interwencji Panowie poprosili Nas o jak najszybsze zakończenie ogniska i dokładne jego zagaszenie co uczyniliśmy spokojnie kończąc spożywanie pierwszej kiełbaski z ogniska w tym roku. Dodam także, że miejsce zostawiliśmy w nienagannym porządku zabierając wszelkie śmiecie jakie wygenerowaliśmy. I w tym miejscu już po raz kolejny podziękuję Tacie Kuby i samemu Kubie za pomoc. Panowie dowieźli na umówione miejsce drewno na ognisko a także zabrali śmieci tak aby nie pozostawić po nas nieczystości.

I tak na koniec. Są osoby które nie chcą się babrać w błocie....rozumiem. Pewnie nie jeżdżą także w deszcz i kiedy wieje wiatr i kiedy słońce za mocno świeci i jest za gorąco i kiedy jest już za ciemno i jest za wcześnie żeby poderwać się z łóżka to wszystko także rozumiem. Nie rozumiem po co o tym pisać. Co do błota... ja tam błota nie widziałem i nie wiem czy ktokolwiek widział... a strach ma wielkie oczy.
Odpowiedz
#17
Dzięki za ustawkę wszystkim uczestnikom. Było dobrze. Najgorsze co było to wiatr i deszcz, wiatr był całkiem mocny,a zamiast deszczu powinien być śnieg, ale "Sorry, taki mamy klimat" Wink Było naprawdę warto uczestniczyć w tym rozpoczęciu roku rowerowego. SM dała trochę strachu. Big Grin Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości