Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 Dycha do Maratonu - zabezpieczenie trasy
#1
I jak to już bywa od jakiegoś czasu szukamy osób chętnych do zabezpieczania trasy 3 Dychy do Maratonu.
Start biegu 2 lutego godz. 22.30 (my spotykamy się 21.30) na terenie Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Dobrzańskiego.
Trasa: PNT - Dr. Mecz. Majd. - Dywizjonu 303 - Kunickiego - Wolska - Łęczyńska - Witosa - PNT
Limit czasowy 80 min.
Proszę o tradycyjne wpisywanie się na listę. Proszę o jak najszybszą decyzję gdyż muszę listę przesłać do Policji itp.
Tradycyjnie na mecie wolontariusze mogą liczyć na posiłek regeneracyjny oraz pamiątkowy medal.

1. Noorbi
2. damian.s
Odpowiedz
#2
Zamierzam być.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
Noorbi dodaj jeszcze takie info Wink
Trzecia Dycha do Maratonu odbędzie się w nocy z 2/3 lutego 2019 r.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#4
Noorbi, Damian i z tego co wiem to Yanq i Arek J. Ktoś jeszcze chętny do pomocy? Czy etam?
Trasa:
[Obrazek: 42d41f9fd3a62c8dmed.png]
No i rozgrzewka:
[Obrazek: 97b3d731dad9e904med.jpg]
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
na 90% jestem
Odpowiedz
#6
Noorbi, tomaszo13, Arek, damian.s. Dzięki Panowie. Dobra robota. Ku chwale RL'a Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Specjalne podziękowania dla Rado za muzę prosto z roweru i aktywne kibicowanie Smile
"Są dwie nieskończone rzeczy: wszechświat i głupota ludzka. Co do nieskończoności tej pierwszej nie jestem do końca pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#8
(03-02-2019, 22:05)Wojtek_S napisał(a): Specjalne podziękowania dla Rado za muzę prosto z roweru ...

[Obrazek: 35bgjcy.jpg]
ja na STRAVA

Odpowiedz
#9
Big Grin
https://kurierlubelski.pl/nocna-dycha-do...0554#sport
https://kurierlubelski.pl/nocna-dycha-do...7862#sport
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości