Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerem ze Stolycy (wycieczka) tam LOTem
#21
Bez zbędnego pitolenia. Termin 8-9 czerwca tego roku. Sobota wylot i powrót na kołach. Ponieważ przylot do Warszawy jest jeszcze o młodej godzinie to na pewno jakaś rundka po Stolycy do zrobienia będzie możliwa Wilanów-Łazienki-Stare Miasto.

Cena biletu z rowerem na dzień dzisiejszy około 230
Odpowiedz
#22
Ja planuje aby 8.06.2019 zrobić rowerem Lublin - Warszawa a w niedziele podłączyć się pod Was i wrócić do domu. Smile
Odpowiedz
#23
(05-02-2019, 00:25)kofi napisał(a): Ja planuje aby 8.06.2019 zrobić rowerem Lublin - Warszawa a w niedziele podłączyć się pod Was i wrócić do domu. Smile

Jak nic nie sanie na przeszkodzie to chętnie się podłącze Wink
Odpowiedz
#24
(05-02-2019, 00:25)kofi napisał(a): Ja planuje aby 8.06.2019 zrobić rowerem Lublin - Warszawa a w niedziele podłączyć się pod Was i wrócić do domu. Smile

Masz pomysł na trasę? Możesz wrzucić do przemyślenia?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#25
Chwilowo zamykam wątek.
Odpowiedz
#26
Uwaga. Osoby zainteresowane lotem do Stolycy. Kontaktowałem się z LOTem. Koszt biletu zmalał do 185pln jeżeli sprzęt w kartonie nie przekroczy 23kg co uważam, że jest bardzo możliwe. Na pokład możemy zabrać po 8kg.
Wylot 08.06.2019 godz. 15.10 z lotniska Lublin. Zorganizujemy pakowanie rowerów i wspólny transport.
Proszę o kontaktowanie się w sprawie rezerwacji biletów po za forum.
Odpowiedz
#27
(06-02-2019, 11:52)Noorbi napisał(a): jeżeli sprzęt w kartonie nie przekroczy 23kg co uważam, że jest bardzo możliwe
lotniskowego limitu 23 kg nie przekraczają nawet ludzie, którzy pakują rower z sakwami, namiotem, itp. na kilkutygodniowe wyprawy, więc damy radę Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#28
No... także tego. Decyzja padła na 8 czerwca (wylot). W tę sobotę lub niedzielę będę kupował bilet. Ktoś się decyduje na lot?

Śmiało...
Odpowiedz
#29
Jestem.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#30
(23-01-2019, 11:56)Noorbi napisał(a):  Czy ktoś robił taką ustawkę? Nie. To jestem pierwszy. Po co te dywagacje? Wystarczy napisać... JADĘ bądź JESTEM ZAINTERESOWANY. Dla mnie jest to forma testu: jak się zachować podczas podróżowania samolotem. Mam jakieś pomysły więc będę je realizował.

robię popcorn i czekam na relację.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości