Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"To się nadaje do kabaretu"
#1
28.03.2019 godz. 20.30. Chełm.
Ma ktoś ochotę na bliższe poznanie chłopaków z Kabaretu "SMILE"? Bilety nie są może za tanie ale nie będę prosił chłopaków o nie. 60pln. Wyjazd z Lublina 18.00.... kawa i ciastko na trasie albo szybka kolacja w Chełmie. Ktoś ma ochotę?
Odpowiedz
#2
Jestem zainteresowany.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Zainteresowanie się zrodziło
Odpowiedz
#4
Dajmy innym czas do namysłu. Tak powiedzmy do niedzieli. Ja wtedy kupuję bilety.
Odpowiedz
#5
Jestem zainteresowana  Big Grin
Odpowiedz
#6
już prawie po niedzieli, zainteresowany Big Grin
Odpowiedz
#7
Uwaga! Uwaga! Nie sądziłem, że tak zainteresujecie tym wydarzeniem. Ja z kolei nie wiedziałem, że bilety na spektakl rozchodzą się tak szybko. Z zamówionych 8 biletów nie ma już ani jednego.... mimo, że cena nie jest niska. Jeżeli ktoś ma ochotę to są jeszcze wolne miejsca: Proszę rezerwować już samemu i kupować także samemu. Udało się zakupić bilety w rzędach 1 i 2 lewa strona z brzegu https://biletynakabarety.pl/event/sector/id/190777  
Do zobaczenia.
Odpowiedz
#8
Fajnie było! Dzięki za dobrą zabawę. Kabaret Smile potrawi sprawić uśmiech na twarzy Big Grin
[Obrazek: f2d26c957b629c79med.jpg]
No i to imię: Mści..uj fajne takie, takie średniowieczne Tongue
A z Mareckiego to prawdziwy artysta-malarz!
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
(29-03-2019, 10:22)Rado napisał(a): (...)Kabaret Smile potrawi sprawić uśmiech na twarzy Big Grin(...)

To też Big Grin

W połowie występu zaczęła boleć mnie przepona od śmiechu  Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości