Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Nie)zbanowane konto
#1
Mam problem techniczny z forum.
Od kilku dni przy logowaniu z telefonu pojawia mi sie taki komunikat jak poniżej.
Sprawa jest podwójnie dziwna ponieważ raczej niczym nie podpadłem, zeby zsałuzyć na bana, a poza tym kilkukrotne odświeżenie strony rozwiązuje problem.
Niestety czasami musze kliknąć 8-10 razy, żeby forum mi "zaskoczyło".

Czy ktoś z Użytkowników lub Adminów spotkał się może z takim problemem i zna jakieś rozwiązanie?






[Obrazek: 2a2f674bc2415d28med.jpg]
[Obrazek: button-2524-black.png]
Odpowiedz
#2
Hej! Niestety takie kwiatki czasem się zdarzają na forum Sad Ale jest sposób na to: należy wylogować się z forum ze wszystkich urządzeń (tel., komp., tablet, itp.) i zalogować się na forum ponownie. Za utrudnienia przepraszamy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
Dzięki Rado.
Niestety u mnie nie zadziałał ten sposób z wylogowaniem na kompie i telefonie, bo telefon nadal pokazuje bana, czasami nawet przy wejściu na forum bez logowania (a wyłączyłem opcję "zapamiętaj mnie" plus wyczyściłem historię i cookie).
No nic. Na kompie problem nie występuje, więc będę zaglądał na forum z tego urządzenia  Cool
[Obrazek: button-2524-black.png]
Odpowiedz
#4
(04-02-2019, 21:54)Domin napisał(a): czasami nawet przy wejściu na forum bez logowania
? No takich numerów to jeszcze nie widziałem Sad
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
Kilka miesięcy temu sygnalizowałem ten sam problem - przy wejściu na forum pojawiała się informacja o banie, nawet jeśli nie byłem zalogowany.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Spróbuj po wylogowaniu się wyczyścić przeglądarkę z historii, plików cookies itp. i zalogować się ponownie. U kilku osób zadziałało.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
(04-02-2019, 23:05)mariox napisał(a): Spróbuj po wylogowaniu się wyczyścić przeglądarkę z historii, plików cookies itp. i zalogować się ponownie. U kilku osób zadziałało.

Samego czyszczenia próbowałem już wczoraj i nie pomogło, ale faktycznie przeglądarka to jest właściwy trop.
Sprawdziłem przy okazji dodatkowe urządzenia i problem pojawiał sie tylko na Chrome.
Dzisiaj całkowicie przeinstalowałem przeglądarkę i wszystko już hula Smile
[Obrazek: button-2524-black.png]
Odpowiedz
#8
U mnie żaden z powyższych sposobów nie działa Sad
jak za chwilę dostane bana na to urządzenie to będę musiał się pożegnać z forum Sad bo już ani w pracy ani na żadnym telefonie nie zaloguję się do forum
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#9
Wystarczy skorzysać z serwera proxy Smile
Albo z VPN jak windscribe.

PS. Kiedyś mój kolega się tutaj zarejestrował, ale przez władze forum został uznany za bota i go z automatu zbanowali Big Grin
Odpowiedz
#10
Jak miał dziwnego nicka albo wisiał po rejestracji to mógł się załapać na ekstrakcję Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości