Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze małe kino fabularne - kurs
#1
Jakis czas temu rozmawialiśmy w wąskim gronie o szkoleniu, małym kursie z montażu filmów video.
Szkolenie mogę zrobić na bardzo fajnym programie dzięki któremu zdobyte umiejętności można przenieść na inne, już baaaardzo rozbudowane kombajny. Program którego ja używam to Corel VideoStudio od wersji X10 w górę. Nie chcę Wam go reklamować ale jak ktoś zobaczy cenę zakupu i możliwości tego programu....to "wgniata w fotel".
Kursik widzę tak. Spotykamy się na dużej sali z projektorem, zabieramy laptopy a jak ktoś nie ma to dołączy do kogoś innego. Każdy na lapka ładuje wersję próbną programu (darmową - 30dni) a także materiały szkoleniowe np. jakieś swoje nagrania, dodatkowo dam jakieś materiały na szkoleniowe. I razem przejdziemy przez najciekawsze elementy montażu.
To co? Ktoś chętny? Wydaje mi się, że jakiś termin w lutym mógłby być fajny.
Odpowiedz
#2
Ja wprawdzie programem do montażu filmów bawiłem się może ze 3 razy w życiu, jeszcze na studiach, ale z chęcią rzucę okiem. Jak mi termin będzie pasował (dwa następne weekendy jestem poza Lublinem) to pewnie się pojawię.

PS. Zgłaszam wolny wniosek, aby materiałami szkoleniowymi były nagrania z Białowieży Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
(01-02-2019, 20:53)Noorbi napisał(a): Spotykamy się na dużej sali z projektorem
To raczej nasza siedziba przy ul. Montażowej.
Jestem chętny.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Jest szansa na zmontowanie materiału z Białowieży? Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
Aby patrzeć jak w RLu Oskary zaczną rozdawać Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#6
Chęć jest, tylko termin może być zależny
Odpowiedz
#7
Proponuję 16 lub 23 lutego.
Odpowiedz
#8
(02-02-2019, 10:59)Noorbi napisał(a): Proponuję 16 lub 23 lutego.

Druga propozycja jest dla mnie odpowiednia, ale niech swoje zdanie wyrażą także inni zainteresowani
Odpowiedz
#9
Dla mnie bardziej pasuje 23.02.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#10
Może być 23.02.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości