Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 LMT - Organizacja, wolontariat.
#1
[Obrazek: 341078e55782be72med.jpg]

Jak wiadomo już większości, w dniach 24-26 maja organizujemy  4 Lubelski Maraton Turystyczny 4LMT.
Część z Was bierze czynny udział w przygotowaniach do tej imprezy. Ponieważ odeszliśmy od organizacji Lubelskich Spotkań Rowerowych to będzie można także w maratonie wystartować.
Jednak aby impreza się udała to są potrzebne osoby, które pomogą w trakcie imprezy... wolontariusze.
Do obstawienia są takie działki:
Biuro zawodów
Start/Meta
Punkt żywieniowy w Nieliszu.
Po za tym rozkładanie miasteczka na BikePrku, ogólna pomoc przy różnych sprawach tak jak w zeszłym roku.
 Wolontariusze mogą liczyć na pełne wyżywienie od popołudnia 24.05 do popołudnia 26.05 a może i rana 27.05 [Generalnie w tych dniach rozbijamy nasze miasteczko namiotowe i mieszkamy (kto chce) na terenie BikeParku], smycz, kubek i medal (personalizowany) jako pamiątki maratonowe.
Chciałbym się zapytać: na czyją pomoc można liczyć?
Odpowiedz
#2
Nielisz - pierwszy!
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#3
Wstępnie- poproszę ten sam pakiet co rok temu. Wszystko zależy od uroczystości rodzinnych, które w tym czasie mogą być.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
Wstępnie tak Smile Ale jeszcze w jakim zakresie to na przełomie lutego/marca.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
Jestem do dyspozycji.
Odpowiedz
#6
Również chętnie pomogę przed, bo w maratonie będę jechał.
Może dwie osoby.
Odpowiedz
#7
Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to również się piszę, ale tym razem na miejscu w Lublinie.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
Mam zamiar pomóc. Smile
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#9
Jak jest możliwość to i ja z chęcią pomogę.moze.byc start meta.
Odpowiedz
#10
Mam zamiar wystartować, ale przed LMT z chęcią pomogę.
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości