Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łęczna - Punkt kontrolny na Pięknym Wschodzie 2019
#11
Jeśli będzie potrzeba to ja mogę pojechać swoim autem, chociaż najchętniej podpiąłbym się do kogoś. Jeśli wezmę swój samochód to mogę zabrać do 4 osób - najlepiej z jednego miejsca, ewentualnie może być z kilku miejsc jeśli będą mniej więcej po drodze. Ruszam z ul. Gęsiej, orientacyjnie gdzieś między godz. 16.30 a 17.30 i prawdopodobnie zostaję do końca, ale nie obiecuję - być może będę wracał wcześniej. Koszt przejazdu to jakieś 25zł do podziału na ilość osób będących w samochodzie.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Zakładam, że graty RL są na Montażowej. Jeśli są to tylko banery i windery to spokojnie zmieszczą się na pace (ewentualnie namiot FRS też). Czyli 4 osoby też pojadą. Przydał by się laptop z netem do podglądu zawodników. Nie wiem co jeszcze...
Myślę, że zbiórka 15:30 w celu załadunku wystarczy.

EDIT: zbiórka 15:30 Rektora Henryka Raabego 2 przy TVP
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#13
Co do laptopa to jest nasz służbowy i net też można podpiąć.
Odpowiedz
#14
To jak tam jutro z tą zbiórką.
Odpowiedz
#15
(26-04-2019, 20:58)Wrobel napisał(a): To jak tam jutro z tą zbiórką.
Dzwoniłeś do Damiana?
Z Tomkiem tkt, Gosią, tomaszo13 wyruszamy o godz. 15.30 spod TVP, gdzie Noorbi zostawił "artefakty" Wink RL'a.
Wilhelm z Wroblem powinni się zabrać razem z Damianem.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#16
Rano zadzwonię.
Odpowiedz
#17
Gosia, Tomek tkt, Damian.s, Wrobel, tomaszo13 - wielkie DZIĘKI! za obsługę punktu.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości