Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.02.2019, godz. 9.30, skrz. Krańcowa/Męcz.Majd.
#11
(21-02-2019, 19:46)tomo napisał(a): EDIT: a i masz jeden nieutwardzony kawałek w Bystrzejowicach, który łatwo zmodyfikujesz.
A to tak automat mi narysował bo miałem zaznaczony "cycling" Tongue Oczywiście szosą pojedziemy.
(21-02-2019, 23:23)nietutejszy napisał(a): Olala... Jurek szuka asfaltu...
No, porobiło się. Big Grin Ale ja jeszcze w teren pojadę Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
(21-02-2019, 23:23)nietutejszy napisał(a): Ja coraz częściej kombinuję jakby tu piachu dorzucić

Piachu po roztopach jest aż nadto, a drogi dla rowerów przypominają piaskownice Wink.

(22-02-2019, 09:40)Jurek S napisał(a): No, porobiło się. Ale ja jeszcze w teren pojadę

Teraz jest najgorszy moment na jazdę terenem bo wczesną wiosną jest po prostu koszmarne błoto. Wiadomo, że fajnie jest się czasem potaplać ale jeśli ktoś to robi w miarę regularnie przez cały rok, to mniej więcej teraz, jest ten moment kiedy zaczyna tęsknić za suchą nawierzchnią.

A w ramach ciekawostki, trzy tygodnie temu, na trasie tej ustawki, drogami w okolicach Wygnanowic, Stryjna i Policzyzny, płynęły prawdziwe potoki Smile
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#13
Jade z Wami, ale podobnie jak Bart po asfalcie Wink
Odpowiedz
#14
(23-02-2019, 00:23)kofi napisał(a): Jade z Wami, ale podobnie jak Bart po asfalcie Wink

Wygląda na to, że po asfalcie pojedziemy. Ale nie licz na jakieś ścigańsko  Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Tak czytam coraz to nowe posty i aż serce rośnie jak się wszystkim chce na rower Wink
A co do trasy ustawki to się mega cieszę że będzie samym asfaltem Smile
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#16
tylko 42 kiloski, nie opłaca się roweru ze strychu ściągać.
Odpowiedz
#17
(23-02-2019, 13:44)radzik napisał(a): tylko 42 kiloski, nie opłaca się roweru ze strychu ściągać.

Mile...
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#18
No i pech niestety jutro nie mogę wam towarzyszyć ;(
Tak więc miłego kręcenia
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#19
Dzieki za jazde. U mnie 75 km. I tak wyszła trasa https://www.sports-tracker.com/workout/k...7f56d85a27
Odpowiedz
#20
Fajnie, że było paru którym się chciało Tongue no i nie przestraszyli się, nie najgorszej przecież, pogody - kofi, Piotr i Patryk. Na początku ruszyliśmy tylko z Tomkiem. Były nawet rozważania czy nie zawinąć jakoś i wbić się na ustawkę Damiana. Ale ostatecznie pojechaliśmy zgodnie z planem. W Piaskach dogonili nas Piotr  z Patrykiem. Bardzo przyjemnie się jechało, ale. No właśnie, ale te dodatkowe 5kg po zimie robi swoje. Sad Podziękowania dla wszystkich i do zobaczenia na następnych ustawkach. Za chwilę wrzucę zdjęcia.

Są ZDJĘCIA
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości