Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rajd "Uskoka" 03.03.2019, godz.10.00
#11
Witam
Jak się wyrobię,powinienem być...
O...

Edyta:
I się nie wyrobię...
Odpowiedz
#12
Jak niedziela to będę.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#13
Zebrała nas się całkiem sympatyczna gromadka. [Obrazek: icon_biggrin.gif] Pojechaliśmy w siedmioosobowej grupie: Ania, Sławek, Jaro, Piotro, Tomek, Patryk i ja. Udało nam się bez trudu odnaleźć miejsce śmierci Uskoka i co najważniejsze nie dopadły nas psy. [Obrazek: icon_lol.gif] Pani była trochę niezadowolona, bo to teren prywatny i jest udostępniany dopiero od maja, ale chyba nieźle się składałem w pół [Obrazek: icon_razz.gif] bo ostatecznie schowała pieska w domu i pozwoliła nam wjechać.
Dziękuję wszystkim za wspólne rowerowanie, a malkontentom [Obrazek: icon_wink.gif] mówię, że nie było tak źle. Trochę zdjęć
https://photos.app.goo.gl/WfM2jZdSj3zV3H3Q8
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Dziękuję za wspólne kręcenie. Było wietrznie, chłodno ale bardzo miło.

Moje fotki:
https://photos.app.goo.gl/MbJPicuRuZrJWTyKA

EDIT: Już wiem czemu przez całą ustawkę było mi zimno - jechałem z gorączką :/
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#15
(03-03-2019, 16:51)Jurek S napisał(a): Udało nam się bez trudu odnaleźć miejsce śmierci Uskoka i co najważniejsze nie dopadły nas psy.

Jurek można prosić i więcej szczegółów (lokalizacji).
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
(03-03-2019, 20:09)Mariobiker napisał(a): Jurek można prosić i więcej szczegółów (lokalizacji).
Mariuszku, zobacz na zdjęciu trasy u Tomka. Taki myk w bok od DW829 to właśnie dojazd do tego miejsca. Ustaw sobie gogle street view zaraz za Nowogrodem (DW829 z Kijan do Łęcznej). Po prawej stronie będzie kapliczka. Dalej za jakieś 500 metrów skręt w lewo w polną drogę i doprowadzi Cię do tego miejsca. Na końcu będzie taki zakręt w lewo przez posesję. Jak będziesz jechał od kapliczki to po lewej stronie już niedługo przed tą drogą polną jest płot i wjazd do zakładu stolarskiego. Następny skręt to właśnie ten. Tylko uważaj na psy. Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Dzięki za bardzo szczegółowy opis. Powinienem trafić Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości