Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Lubelski Maraton Turystyczny
#61
Spoko. Z tym akurat nie będzie problemu.
Odpowiedz
#62
(16-04-2019, 22:30)Noorbi napisał(a): Spoko. Z tym akurat nie będzie problemu.

Fajnie, jestem wdzięczny Smile

PS. Na spokojnie obejrzałem trasę (200 km) - ostatnie 9 kilometrów prowadzi ścieżką wzdłuż Bystrzycy, będzie ciekawie Big Grin
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#63
(17-04-2019, 00:02)Mariobiker napisał(a): ...
PS. Na spokojnie obejrzałem trasę (200 km) - ostatnie 9 kilometrów prowadzi ścieżką wzdłuż Bystrzycy, będzie ciekawie Big Grin

Ja przyjezdny. Możesz jaśniej Mario. Trzeba się czegoś obawiać?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#64
Trasa 200-tki jest już aktualna  ? Czy jeszcze czekamy na ostateczną wersję ?  Chodzi mi o GPX.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#65
Zaklepuję rezerwację na pierwszy start grupy 300 km dla koleżanek i kolegów z Kórnickiego Bractwa Rowerowego - chcą jak najszybciej pokonać ten dystans by wrócić do bazy i integrować się z RL'em Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#66
(17-04-2019, 00:04)fala69 napisał(a): Ja przyjezdny. Możesz jaśniej Mario. Trzeba się czegoś obawiać?

Obawiać to może za mocne słowo ale czeka nas na DDR "walka" ze spacerowiczami, rolkarzami i weekendowymi trzepakami Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#67
Jest możliwość, że będzie drugi nabór dla spóźnialskich? Smile
Odpowiedz
#68
(17-04-2019, 00:40)Ex Driver napisał(a): Trasa 200-tki jest już aktualna  ? Czy jeszcze czekamy na ostateczną wersję ?  Chodzi mi o GPX.
Regulamin- pkt. IV.3- "Ostateczny plan tras zostanie wysłany uczestnikom maratonu nie później niż na 7 dni

przed startem na podane przez nich adresy e-mail, jak również zostanie podany
w komunikacie technicznym na stronie wydarzenia na witrynie facebook.com. Trasy
Maratonu nie będą oznakowane przez Organizatora."
Więc póki co- nie. Uzbroić się w cierpliwość, śledzić komunikaty i czekać na maila.
(17-04-2019, 08:23)lubelaczek napisał(a): Jest możliwość, że będzie drugi nabór dla spóźnialskich? Smile

Z tego, co kojarzę, to zostało jedno miejsce, na które będzie ogłoszony konkurs.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#69
(17-04-2019, 09:16)mraugorzata napisał(a): Uzbroić się w cierpliwość, śledzić komunikaty i czekać na maila.
(17-04-2019, 09:16)mraugorzata napisał(a): Z tego, co kojarzę, to zostało jedno miejsce, na które będzie ogłoszony konkurs.
Jest tak jak pisze Mraugo.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#70
Czołem Zuchy! Ja poproszę start w ostatniej grupie. Muszę się wyspać zanim objadę Irka ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości