Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Lubelski Maraton Turystyczny
Nie wiem po co sobie dogryzacie. Nie lepiej piwa się napić albo w ostateczności pojeździć rowerem Wink

@Noorbi
Dziś w ramach trawienia kiełby przejechałem Śniadeckiego. Niestety, pomiędzy Traugutta i Łukasińskiego, wciąż nie ma asfaltu, a więc wyznaczając ostateczną wersję możecie rozważyć jakąś zmianę tego fragmentu.

Pozdro!
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
(20-04-2019, 18:51)fala69 napisał(a):
(19-04-2019, 10:21)mraugorzata napisał(a): ...Przypominam, że w tym roku biuro zawodów będzie miało więcej obowiązków. Prócz wydawania pakietów dojdzie wydawanie nadajników GPS, ich montowanie, uruchamianie i jeszcze odpowiadanie na pytanie "jaki dzisiaj dzień".
W tym roku nie będzie wydawania pakietów dzień przed?

Przepraszam, umknęło mi to pytanie.
Będzie taka możliwość, ale wiadomo, że nie każdy może i w tamtym roku część osób odbierała przed startem.
Jednak nadajniki GPS będą wydawane wyłącznie w sobotę.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
(22-04-2019, 21:58)tomo napisał(a): Nie wiem po co sobie dogryzacie. Nie lepiej piwa się napić albo w ostateczności pojeździć rowerem Wink

Za piwo dziękuję ale rowerem przejechać się mogę Wink
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
(23-04-2019, 09:43)mraugorzata napisał(a):
(20-04-2019, 18:51)fala69 napisał(a): W tym roku nie będzie wydawania pakietów dzień przed?

Przepraszam, umknęło mi to pytanie.
Będzie taka możliwość, ale wiadomo, że nie każdy może i w tamtym roku część osób odbierała przed startem.
Jednak nadajniki GPS będą wydawane wyłącznie w sobotę.

Nic się nie stało Smile
I dziękuję Smile
ja na STRAVA

Odpowiedz
(22-04-2019, 21:58)tomo napisał(a): Dziś w ramach trawienia kiełby przejechałem Śniadeckiego. Niestety, pomiędzy Traugutta i Łukasińskiego, wciąż nie ma asfaltu, a więc wyznaczając ostateczną wersję możecie rozważyć jakąś zmianę tego fragmentu.

50 m dalej równolegle jest wyasfaltowana w 100 % Wyspiańskiego :-)

(20-04-2019, 22:19)tomo napisał(a): Tak z ciekawości, czemu koniec trasy prowadzi chodnikiem do Rąblowskiej? Tak ma być?

już wcześniej pisałem na str 4 swoja nieśmiałą sugestię : " Drugi odcinek to już sama końcówka czyli 208,3 km lepiej wg mnie skręcić w nową ścieżkę rowerową która sama "zaprasza" na 208 km czyli do Parczewskiej niż chodnikową i żwirową Rąblowską ... " :-)

(10-03-2019, 16:03)damian.s napisał(a): pod linkiem w pierwszym poście

Chyba znikły trasy :-)

(22-04-2019, 21:58)tomo napisał(a): Dziś w ramach trawienia kiełby przejechałem Śniadeckiego. Niestety, pomiędzy Traugutta i Łukasińskiego, wciąż nie ma asfaltu, a więc wyznaczając ostateczną wersję możecie rozważyć jakąś zmianę tego fragmentu.

Tak nawiasem to zauważyłem że 22 kwietnia nastąpiła zmiana i początek nie leci Głuskiem tylko Żabią Wolą do Jabłonnej i dalej 853 do skrętu na Krzczonów więc problem chyba sam się rozwiązał ...
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=xlg...JJtRhNmIMQ
Chociaż nie wiem czy nie machnęła się ta trasa od Żeglarskiej do zalewu :-) a potem do Osmolickiej
Odpowiedz
Po co kombinować?
Nie można Zemborzycką i Kunickiego?
A jeżeli nie to mogę podpowiedzieć. To w końcu moja dzielnicaSmile
Odpowiedz
Koledzy, jak już było kilka razy wspomniane - trasy które widzicie są wstępne, na chwilę obecną dyskusja na widocznymi tu plikami nie ma większych podstaw, bo pewne zmiany zostały już wprowadzone, między innymi te o których niektórzy wspominali. Z tym że zmian tych nie widzicie, bo aktualizacje są nieniesione na innych plikach - ostateczne wersje każdy uczestnik otrzyma zgodnie z regulaminem - zarówno pliki gpx jak i wersje pdf do wydruku we własnym zakresie, jeśli ktoś potrzebuje. I m. in. dlatego w terminie regulaminowym, bo np. przygotowanie wersji pdf trochę trwa - to kilkadziesiąt arkuszy do przygotowania, a jak zapewne każdy zdaje sobie sprawę wszyscy mamy także swoje prywatne obowiązki, sprawy itp i najzwyczajniej w świecie nie zawsze jest czas na wszystko.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
Dziś udało się przejechać kilka nowych odcinków.... i znowu modyfikacja trasy... na lepszą.
Odpowiedz
Wrzuć tutaj.
Odpowiedz
(01-05-2019, 20:21)MarekK napisał(a): Wrzuć tutaj.

Zgodnie z regulaminem trasa ostateczna zostanie opublikowana najdalej na 7 dni przed startem Maratonu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości