Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANE! 10.03.2019 godz.12:00 Biedronka ul.Gęsia - Szosowy Nałęczów
#11
Jurku raczej nie da rady, bo w przeprowadzce pomagam, poza tym Damian jakieś deszcze i wichury nagania.
Jutro będę więcej wiedział, może sam nie wyrobię się na 12, wtedy najwyżej przejmiesz ustawkę i pojedziecie wcześniej, chociaż wiem, że są osoby, którym pasuje start w południe.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#12
(08-03-2019, 14:50)Bart napisał(a): ... poza tym Damian jakieś deszcze i wichury nagania.

Chyba za mocno naganiał, bo wydaje się, że przegonił i w niedzielę nie będzie padać, ale trzeba obserwować.
A na którą planujecie dojechać do Nałęczowa?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#13
Pewnie chwile przed 13:30
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#14
(08-03-2019, 22:46)Bart napisał(a): Pewnie chwile przed 13:30

A to może się wybiorę. Zobaczymy, jakie będą warunki pogodowe Cool
ja na STRAVA

Odpowiedz
#15
Przepraszam, 
mam nadzieję, że nikt nie będzie zawiedziony i nie będzie miał pretensji, ale po rozmowach na Walnym i fejsie - ODWOŁUJĘ USTAWKĘ.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#16
(09-03-2019, 22:35)Bart napisał(a): Przepraszam, 
mam nadzieję, że nikt nie będzie zawiedziony i nie będzie miał pretensji, ale po rozmowach na Walnym i fejsie - ODWOŁUJĘ USTAWKĘ.

Confused  Z przyczyn pogodowych, czy innych, bo ja się wybierałem.
ja na STRAVA

Odpowiedz
#17
Pogodowych też, ale bardziej zdrowornych - Andrzeju nie denerwuj się Tongue , jeszcze to sobie odbijeny.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#18
(10-03-2019, 08:30)Bart napisał(a): Andrzeju nie denerwuj się Tongue , jeszcze to sobie odbijeny.

Wcale się nie denerwuję. Jestem niespotykanie spokojny Angel Big Grin Patrząc na to, jaki miał być dziś wiatr, to miałem obawy ... czy dam radę wrócić Tongue

(10-03-2019, 08:30)Bart napisał(a): Pogodowych też, ale bardziej zdrowornych
To zdrówka Bartek Smile
ja na STRAVA

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości