Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strój RL na sprzedaż - koszulka, spodenki, bezrękawnik - S, bluza M, buffy, kombinezo
#1
Mam do sprzedania stroje RL produkcji Martombike (aktualny wzór). Używane, ale w spoko stanie (no może poza spodenkami, które ewentualnie mogę dorzucić gratis przy zakupie więcej niż jednego elementu stroju). Na bezrękawniku z tyłu jest niewielkie zabrudzenie nad kieszonkami. Wszystko oprócz bluzy jest w S, bluza M. Koszulka posiada dodatkową kieszonkę na zamek, nie było tego chyba w standardzie.

Oprócz strojów ze zdjęć posiadam jeszcze kilka razy użyty kombinezon w rozmiarze S i kilka nowych buffów (przy zamówieniu dokupiłem żeby grupa załapała się na tańszy próg i zapomniałem odsprzedać.

FOTY: https://www.dropbox.com/sh/p2dcq5bcqgggm...wLnha?dl=0

Odbiór TYLKO jutro (niedziela, 18. marca) między 20 a 22 gdzieś na terenie Lublina, ewentualnie w okolicy Wielkanocy, mogę też wysłać DPD za 15zł.

Jeśli jesteś zainteresowany to z cenami się dogadamy, reszta na pw.

G.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Będę w sobotę po południu i w niedzielę do popołudnia w Lublinie jakby ktoś chciał strój kupić albo nowego buffa.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Mam ciągle używany strój do sprzedania
oraz kilka NOWYCH chust-buffów RL, w okolicy świąt mogę podrzucić jeśli ktoś jest chętny.

G.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości