Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czesc!
#1
Maciek - Lublin - obecnie Kalina - Traktuje jazdę na rowerze jako rozrywkę i zdrowe hobby, kupiłem rower by uczcić 3 miesiące bez papierosa po 12 latach ostrego jarania :-x do zobaczenia na bardziej lub mnie ubitych szlakach! :mrgreen:
Odpowiedz
#2
Witam, w klubie niepalących. Mnie 9-go czerwca miną równe 4 miesiące bez fajek (o ile nie wydarzy się katastrofa i znów nie zacznę) :-D
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
To widzę, że idziemy "łeb w łeb" :lol: Oby było jak mówisz! Ja jestem dobrej myśli... dobraz zbieram się na objazd trasy na Mazovię!
Odpowiedz
#4
ja jako nastolatek mogę wam powiedzieć ,że nigdy nie zapalę Wink msz przekaż wszystkim tam na tamie aby czekali na nas z Panem Mariuszem do 16.15
Odpowiedz
#5
msz napisał(a):Maciek - Lublin - obecnie Kalina - Traktuje jazdę na rowerze jako rozrywkę i zdrowe hobby, kupiłem rower by uczcić 3 miesiące bez papierosa po 12 latach ostrego jarania :-x do zobaczenia na bardziej lub mnie ubitych szlakach! :mrgreen:
- to niebawem sparwdzimy jak poprawiła Ci się wydolność - zrobimy Ci test lepszy niż spirometria razem z gazometrią wzięte 8-)
Odpowiedz
#6
velverne16 napisał(a):ja jako nastolatek mogę wam powiedzieć ,że nigdy nie zapalę Wink msz przekaż wszystkim tam na tamie aby czekali na nas z Panem Mariuszem do 16.15
No to ja Tobie jako nastolatkowi proponuję zachowac minimalny dystans do słowa "nigdy" ponieważ stosując je ze zbytnią lekkością aktywujesz tajemnicze i niezbadane :evil: siły, które mogą cię zaskoczyc-patrz "nigdy nie mów nigdy"="przysłowia mądrością narodów" ;-)
Odpowiedz
#7
spokojnie już byłem kuszony przez znajomych z szkoły... i nie dałem się Wink
Odpowiedz
#8
velverne16 napisał(a):spokojnie już byłem kuszony przez znajomych z szkoły... i nie dałem się Wink
-trzymaj tak dalej !!!!!!!!!!!!! :-)
Odpowiedz
#9
racja, fajki śmierdzą Wink
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#10
Fajki są do d..y i tyle w tym temacie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości