Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.03 godz. 11.00 Stary most na Kalinie
#11
I ja się wybieram.
Odpowiedz
#12
Na jedną ustawkę się spóźniłem. Jest szansa że na drugą zdążę. Smile
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#13
(31-03-2019, 09:52)ArtiArt napisał(a): Na jedną ustawkę się spóźniłem. Jest szansa że na drugą zdążę. Smile
Ojej, co się stało?
Zegarka nie przestawiłeś?  Big Grin
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#14
(28-03-2019, 00:13)Noorbi napisał(a): Jest takie bajorko w Lasach Kozłowieckich którego nie widziałem a bardzo chcę zobaczyć. Jeżeli się uda dobrze trafić to przy okazji zaczepimy o rezerwat "Kozie Góry". Jak pogoda dopisze i będzie czas i chęci to i Kozłówkę zaliczymy.
Wycieczka ok. 50-65km, trochę tereniku, obiadek na 20km na Ceramicznej w Niemcach.
Odpowiedz
#15
Dzięki za jazdę!
Bajoro odnalezione, dzika zwierzyna spłoszona.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
Podziękowania dla pomysłodawcy tej ustawki tzn Noorbiego, dystans nie za długi ale wrażeń wiele.
Odpowiedz
#17
Co tu dużo pisać - wycieczka prima sort - a pod względem możliwości obserwacji dzikiej zwierzyny chyba jedna z najlepszych jakie się do tej pory w RL-u odbyły Smile Trzy duże stada zwierzyny spotkane na wyciągnięcie ręki, do tego namierzone kilka świetnych miejsc do obserwacji - i to nie takich, że może się coś trafi, a takich, że jest niemal pewne że zwierzyna tam będzie. Do tego na koniec obiadek pod strzechą i życie jest piękne Wink
Dzięki wszystkim za wspólne kręcenie, dorzucam kilka zdjęć: https://photos.app.goo.gl/Px8PiwyKgyaAQZ6W6
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#18
Dzięki, super wyprawa!
Odpowiedz
#19
To była bardzo sympatyczna wycieczka. Miło było spotkać kolegów i koleżankę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości