Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.03.2019 g. 9:00 Most Kultury - Na gofra do Kazimierza
#11
(30-03-2019, 13:38)Piotr Owczarz napisał(a): ... zazwyczaj jeździłem z Jurkiem gdzie średnia była 19 km/h ...

Z Jurkiem 19 km/h? Kiedy to było. Dawno i nie prawda Big Grin
ja na STRAVA

Odpowiedz
#12
to chyba czasy, jak Jurek jeszcze w spacerówce jeździł
Odpowiedz
#13
(30-03-2019, 14:22)fala69 napisał(a):
(30-03-2019, 13:38)Piotr Owczarz napisał(a): ... zazwyczaj jeździłem z Jurkiem gdzie średnia była 19 km/h ...

Z Jurkiem 19 km/h? Kiedy to było. Dawno i nie prawda Big Grin
z Klub Rowerowy "Maksimum"
od 4 lat :-) no może 17 lub 18 częściej ale czasami wychodzi nawet ponad 19 Nie znam Jurka z czasów gdy jeździł z Rowerowym Lublinem (poza tym ja nie jestem zrzeszony więc tylko dołączam się gościnnie
Odpowiedz
#14
Może to rzeczywiście były czasy kiedy jeszcze w spacerówce jeździłem, Tongue a dzisiaj zastanawiam się czy dołączyć do ustawki Sad 
Piotrze, dasz radę. Tylko tych kamieni nie ładuj do sakwy. Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
(30-03-2019, 15:10)Jurek S napisał(a): Może to rzeczywiście były czasy kiedy jeszcze w spacerówce jeździłem, Tongue a dzisiaj zastanawiam się czy dołączyć do ustawki Sad 
Piotrze, dasz radę. Tylko tych kamieni nie ładuj do sakwy. Tongue

jak będzie ciepło to będzie ich mniej :-)
Odpowiedz
#16
a tak z innej beczko na którą planujecie powrót bo na 17-17:30 murze być w domu żeby zdarzyć na koncert Rokiczanek.
Jeśli się wyrobimy to z dzika rozkoszą się do Was dołączę Tongue
P.S.
Dołączę się do Was tak gdzieś w okolicach ronda na Filaretów.
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#17
(30-03-2019, 20:24)makary napisał(a): a tak z innej beczko na którą planujecie powrót bo na 17-17:30 murze być w domu żeby zdarzyć na koncert Rokiczanek.
Jeśli się wyrobimy to z dzika rozkoszą się do Was dołączę Tongue
P.S.
Dołączę się do Was tak gdzieś w okolicach ronda na Filaretów.

17:00 - 17:30 jest bardzo prawdopodobna, jednak nie mogę Ci tego obiecać, bo jedziemy totalnie bez spinki. Jeśli zobaczysz, że jesteś w niedoczasie, najwyżej pognasz przodem Smile
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#18
taki mam plan Tongue
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#19
(29-03-2019, 00:47)Bart napisał(a): Kazimierz jest przereklamowany, poza tym mój ulubiony kolega Artur może nie dojechać.
Jedźcie do Nałeczowa, do Ewelinki.

Bartłomieju dziękuję za głos rozsądku. Jak wstanę to kawałek z wami podjadę. Chociaż pora wczesna plus zmiana czasu = trudne zadanie.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#20
https://photos.app.goo.gl/Xj4NzYatrNYr8DZd6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości