Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31.03.2019 g. 9:00 Most Kultury - Na gofra do Kazimierza
#1
Bardzo rekreacyjna przejażdżka na gofra do Kazimierza Dolnego. Tempo turystyczne, a więc widoczki, zdjęcia, pogaduchy. Nawierzchnia asfaltowa.

Start 9:00 Most Kultury (PRZYPOMINAM O ZMIANIE CZASU NA LETNI).

Trasa:
https://www.traseo.pl/trasa/kazimierz-dolny-9
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#2
Zgłaszam moją chęć.
Odpowiedz
#3
Mam chęć ale czas pokaże
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#4
(28-03-2019, 18:47)tomo napisał(a): Bardzo rekreacyjna przejażdżka na gofra do Kazimierza Dolnego. Tempo turystyczne, a więc widoczki, zdjęcia, pogaduchy. Nawierzchnia asfaltowa.

Start 9:00 Most Kultury (PRZYPOMINAM O ZMIANIE CZASU NA LETNI).

Gofry są przereklamowane Tongue Polecam lody, ale nie wiem, czy te najlepsze już sprzedają Huh
Na którą orientacyjnie planowane jest przybycie do Kazimierza?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#5
Kazimierz jest przereklamowany, poza tym mój ulubiony kolega Artur może nie dojechać.
Jedźcie do Nałeczowa, do Ewelinki.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#6
Wstąpimy i do Nałęczowa. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie aby wciągnąć i gofra, i loda, a nawet i jakieś ciacho. Mam do tego predyspozycje Wink. Trasa jest poprowadzona tak trochę zygzakiem. Odwiedzimy Wojciechów, wspomniany Nałęczów, Wąwolnicę, Kębło. Nie sądzę abyśmy się spieszyli, a więc realnie w Kazimierzu będziemy 12 - 13.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#7
Tempo będzie podobne jak w Rajdzie Uskoka?

Bo nie wiem czy dotrzymałbym...
Odpowiedz
#8
(29-03-2019, 07:40)tomo napisał(a): ... Odwiedzimy Wojciechów, wspomniany Nałęczów, Wąwolnicę, Kębło. Nie sądzę abyśmy się spieszyli, a więc realnie w Kazimierzu będziemy 12 - 13.

Taki bogaty program, że obawiam się, czy nie będzie później. Jak dam radę, to spróbuję podjechać do Kazimierza.
ja na STRAVA

Odpowiedz
#9
(29-03-2019, 22:27)Piotr Owczarz napisał(a): Tempo będzie podobne jak w Rajdzie Uskoka?

Bo nie wiem czy  dotrzymałbym...

Nieznacznie szybsze, ale jeśli będzie potrzeba to zwolnimy.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#10
To jeśli można to się przyłącze Tylko dołączę do Was na 6,2 km czyli Wojcechowska /Bohaterów Monte Cassino Przypuszczam że tam będziecie najwcześniej 9.15 - 9.17. Jak będzie dla mnie powyżej średniej 20-21 km/h najwyżej pojedziecie do przodu (zazwyczaj jeździłem z Jurkiem gdzie średnia była 19 km/h ) ale kto nie próbuje ten nie wie na co go stać ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości