Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.05.2019, godz. 8.00, Krańcowa/Męczenników Majd.
#11
Jak wstanę to kawałek z Wami pojadę bo całej trasy to nie dam rady.

Ciach
Wstałem i miło mi było kawałek z wami podjechać. Pozdrawiam i do następnej razy. Poniżej link do TRASY wraz ze zdjęciami.[url=https://www.strava.com/activities/2333202990][/url]
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#12
Co tu dużo pisać. Udał nam się ten wyjazd w krainę chrząszcza. A nawet dwóch chrząszczy jak widać na załączonych zdjęciach.  Smile Zebrała się całkiem fajna ekipa w liczbie 10 osób, z którą pocisnęliśmy te 183-188km. Miło było też spotkać się z towarzyszącymi nam na pewnym odcinku Arturem, Irkiem i Grześkiem
https://photos.app.goo.gl/hkCPuNY82GJ1B6kW9
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Widzę, że zarówno frekwencja, pogoda i humory dopisywały ... czy do samego końca wycieczki? Bardzo żałuję, że nie udało mi się pojechać z Wami Sad  Jaka średnia Wam wyszła i o której wróciliście do Lbl?
ja na STRAVA

Odpowiedz
#14
(02-05-2019, 00:53)fala69 napisał(a): Widzę, że zarówno frekwencja, pogoda i humory dopisywały ... czy do samego końca wycieczki?
Frekwencja do samego końca, humory do samego końca. Big Grin Z pogodą było ciekawie. Jeszcze tak do Wysokiego słoneczko często przebijało się przez chmury, a czasem wręcz letnie klimaty były. Później trochę deszczyk nas zaczął straszyć. Ale udało się przejechać pomiędzy największymi opadami, a te mniejsze przeczekaliśmy na przystankach. Zresztą niezbyt długo. Od Bychawy już jechaliśmy ciągiem nie patrząc na przelotny deszczyk 
(02-05-2019, 00:53)fala69 napisał(a): Jaka średnia Wam wyszła i o której wróciliście do Lbl?
Do Szczebrzeszyna 24,5km/h. Później zaczęły się konkretniejsze górki no i jechaliśmy pod wiatr. Na całości wyszło 20,05km/h. Wróciliśmy prawie zgodnie z planem, przed 20. (planowo 19.37 Tongue )
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości