Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Borem Lasem" - 14.04.2019 - godz. 8:00 - Biedra (Choiny/Związkowa)
#11
(08-04-2019, 15:36)nietutejszy napisał(a): Pozwolę sobie pólgrosza wtrącić (odnośnie dojazdu do Bobrówki). Z Ostrowa droga gruntowa w ubiegłym roku nieźle ubita. Można też na Bójki (asfalt) z dojazdem do szutrówki prowadzącej od Tyśmienicy.
Można dojechać od Rudki Starościańskiej ale raczej nie dla szosówek to droga (chyba, że w ubiegłym roku coś się zmieniło).

@nietutejszy dzięki za "wskazówki" ale teren mnie nie interesuje Wink


PS. Trasa trochę zmodyfikowana (pierwszy post).
Ognisko wypada na 94 kilometrze. Powinniśmy tam dotrzeć na tyle wcześnie, że biesiadując nawet dwie godziny spokojnie wrócimy na kołach przed wieczorem.
Rezygnując z PKP zyskujemy kolejne 12 km Big Grin (zostaje 150).
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
Postaram się pojechać.
Druga sprawa to nie chcę martwić, ale na weekend zapowiadają załamanie pogody Sad Deszcze i możliwy śnieg.
Odpowiedz
#13
(08-04-2019, 22:59)MarekK napisał(a): Druga sprawa to nie chcę martwić, ale na weekend zapowiadają załamanie pogody Sad Deszcze i możliwy śnieg.

Mnie również martwią prognozy Sad
Zobaczymy jak będzie.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Jeżeli tempo ambitnie turystyczne, to jechałbym.
[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat.  J. Cortázar – Gra w klasy

Odpowiedz
#15
(09-04-2019, 12:22)lot_ikara napisał(a): Jeżeli tempo ambitnie turystyczne, to jechałbym.

Nie bardzo rozumiem ?
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
A może powrót od Zezulina przez Januszówke Zawieprzyce Charlęż Pliszczyn? Na bank mniejszy ruch.
Odpowiedz
#17
(09-04-2019, 13:13)kofi napisał(a): A może powrót od Zezulina przez Januszówke Zawieprzyce Charlęż Pliszczyn? Na bank mniejszy ruch.

Tomku nic nie stoi na przeszkodzie aby zmodyfikować powrót.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
Dobrą wiadomością jest to, że 14 kwietnia mamy handlową niedzielę Smile więc kiełbaski na ognisko możemy kupić po drodze.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
Jakby ktoś chciał się dołączyć, to lecimy z Mariem z tamy o 7.10 Smile
Odpowiedz
#20
(13-04-2019, 18:44)paulina91_20 napisał(a): Jakby ktoś chciał się dołączyć, to lecimy z Mariem z tamy o 7.10 Smile

Przy LKJ dołączą kolejne dwie osoby Smile
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości