Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.04.2019, godz. 10.00, Krańcowa/Męczenników Majdanka
#11
(12-04-2019, 13:54)Jurek S napisał(a): Ale tak po za tym to ja bardzo lubię Dworcową Tongue

To jeżeli tak to spoko. To dla tych co wolą mniej dziur :-)
Odpowiedz
#12
Jak wstanę to przyjadę się poturlać. Ktoś przecież tempa musi pilnować. Oczywiście wolnego. 

PS. Jechałem dworcową w zeszłym tygodniu i nie ma większych problemów z jazdą tą ulicą.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#13
(12-04-2019, 16:17)ArtiArt napisał(a): PS. Jechałem dworcową w zeszłym tygodniu i nie ma większych problemów z jazdą tą ulicą.
Rowerem szosowym?
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#14
Co Ty Tomku, Artur jeździ brudnym trekingiem.


Być może pojawię na jakimś odcinku trasy.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#15
(12-04-2019, 18:27)tomo napisał(a):
(12-04-2019, 16:17)ArtiArt napisał(a): PS. Jechałem dworcową w zeszłym tygodniu i nie ma większych problemów z jazdą tą ulicą.
Rowerem szosowym?

Też .
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#16
Jako, że zebrała się fajna rodzinka  Wink (wyjazd z cyklu rodzinnych) to i wyjazd się udał. Tylko Artur, nie bardzo pilnował tempa, a i koleżanka Reni też niezły talent więc wcześniej niż planowaliśmy wróciliśmy do Lublina.  Tongue 
Podziękowania i do następnego.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Podziękowania dla Ciebie Jurku i całej "rodzinki" za wspólny udany wyjazd.
Do następnego
Odpowiedz
#18
Dzięki za wspólny wyjazd. Dal mnie było trochę za szybko ale jakoś przeżyłem. W związku z tym załączam zdjęcia niestety robione "kalkulatorem"
FOTY
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#19
(14-04-2019, 09:55)ArtiArt napisał(a): Dzięki za wspólny wyjazd. Dal mnie było trochę za szybko ale jakoś przeżyłem. W związku z tym załączam zdjęcia niestety robione "kalkulatorem"
FOTY
Tak się zastanawiam, czy zawsze jak wybierasz się na ustawkę w kierunku wschodnim, to zawsze musi być jakiś problem z gumą? Wink Tongue Big Grin
Odpowiedz
#20
(21-04-2019, 18:26)katka napisał(a): Tak się zastanawiam, czy zawsze jak wybierasz się na ustawkę w kierunku wschodnim, to zawsze musi być jakiś problem z gumą?  
Widzę, że pewne sytuacje się pamięta Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości