Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 Maraton Lubelski - zabezpieczenie trasy
#11
Uwaga, uwaga. Ponieważ do zabezpieczenia zgłosiły się osoby, które dobrze wiedzą o co "biega" to nie widzę potrzeby spotykania się wcześniej niż w dniu imprezy. Spotykamy się w okolicy spikera o godzinie 8.00. Zakładamy nasze pomarańczowe ciuszki. Jeżeli ktoś nie ma proszę o informację, wezmę niego odpowiednią kamizelkę. Dla osób które mają na rowerach nawigacje: https://www.gpsies.com/map.do?fileId=xfrwytwwbtsjunqt tutaj jest oficjalna trasa maratonu jaką przygotowałem podczas objazdu trasy z organizatorem. Proszę jedną chętną osobę o zgłoszenie się do jazdy w niedalekiej odległości od początku stawki.... będzie miała specjalny sprzęt na rower zainstalowany. Czy coś jeszcze objaśnić?
Odpowiedz
#12
(09-05-2019, 21:35)Noorbi napisał(a): Uwaga, uwaga. Ponieważ do zabezpieczenia zgłosiły się osoby, które dobrze wiedzą o co "biega" to nie widzę potrzeby spotykania się wcześniej niż w dniu imprezy...
Będę to robił po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że piętnaście minut intensywnego szkolenia wystarczySmile
[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat.  J. Cortázar – Gra w klasy

Odpowiedz
#13
Uwaga! Po zakończeniu Maratonu czyli ok 15.20 zapraszamy wolontariuszy na kolejkę "izotonika" w ulubionym lokalu RL-a... czyli "Pod Strzechą". Będzie można pogadać o tym i o tamtym. Po rozdaniu medali i skonsumowaniu zupki regeneracyjnej wszyscy razem jedziemy na ul. Zana.
Odpowiedz
#14
Dziękuję bardzo wszystkim wolontariuszom. Brawo! Było co robić na maratonie...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
Ja krótko. Dziękuję wszystkim.
Odpowiedz
#16
(13-05-2019, 23:07)Noorbi napisał(a): Ja krótko. Dziękuję wszystkim.

[Obrazek: 60245888_1326354647503924_79092049530113...e=5D52CEDC]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości