Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 Maraton Lubelski - zabezpieczenie trasy
#1
Do Maratonu pozostało 10 dni. 12 maja o godzinie 9.00 ze stadionu lekkoatletycznego wystartuje kilka setek ludzi aby pokonać dystans 42km 195m. Wzorem lat ubiegłych nasze Stowarzyszenie zostało zaproszone do grona "partnerów technicznych" Maratonu Lubelskiego. I tak jak we wcześniejszych latach dostaliśmy za zadanie  zabezpieczanie biegaczy podczas biegu. [Obrazek: trasa_7.ML_grafika.png]
Na trasę potrzebujemy minimum po jednym rowerzyście do każdego peacemaker-a, do grupy czołowej 3 osoby i dwie na koniec. Generalnie potrzebujemy zespołu 12-20 osób.
Każdy z wolontariuszy może liczyć na: wyprawkę (woda, izotonik, drożdżówka, batony energetyczne), wsparcie żywieniowe na trasie, posiłek regeneracyjny na mecie oraz medal maratonu wręczany przez dyrektora Maratonu.
Zbiórka zgłoszonych wolontariuszy na Stadionie Lekkoatletycznym (ul. Piłsudskiego 22) o godz. 8.00.  Proszę o zgłaszanie się tutaj.
Lista wolontariuszy:
1. Noorbi
2. Henia
3. Rado
4. damian.s
5. JuraS
6. Jakub P.
7. Wróbel
8. lot_ikara
9. kofi
10. arni76
Odpowiedz
#2
Dlaczego mnie jeszcze na tej liście nie ma?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
(01-05-2019, 18:56)Jakub.P napisał(a): Dlaczego mnie jeszcze na tej liście nie ma?
Będziesz Kuba rowerem?
PS. Sądzę, że dla wolontariuszy znajdą się też jakieś inne gadżety RL'a, a ostatnio mamy ich trochę Wink
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Mam zamiar być .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#5
Tak wybieram się
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#6
Zgłaszam gotowość.
Odpowiedz
#7
Proszę mnie dopisać do listy.
[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat.  J. Cortázar – Gra w klasy

Odpowiedz
#8
Pracujemy nad tym aby osoby biorące udział w zabezpieczaniu trasy były ubrane jak na Rowerowy Lublin przystało. Na trasie Maratonu poza naszymi wolontariuszami na rowerach nikt inny nie może się poruszać jednośladem. Tak jest zapisane w regulaminie.
Odpowiedz
#9
Jeżeli jeszcze jest miejsce to chętnie pomoge.
Odpowiedz
#10
i ja bede
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości