Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8.05.2019 r. LKJ g. 17.30
#1
Prawdopodobnie pogoda ma być sprzyjająca, dlatego zapraszam na popołudniowy klasyk śladami rzepaku. W planach to, co wszyscy znają i kochają, czyli Stary Gaj, szlak wzdłuż torów, las w Krężnicy, Dąbrowa i kawałek lubelskiego morza. Dystans ok. 40 km. 
Przypominam o lampkach.

*Zastrzegam możliwość odwołania ustawki, jeśli pogoda będzie do bani lub jeśli nie ogarnę do tego terminu kół w góralu, bo po wczorajszym Nałęczowie dzwonią mi szprychy.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#2
Post pod postem, ale ważne.
Biorę szosę, bo nie ogarnęłam jeszcze kół w góralu.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
(07-05-2019, 19:15)mraugorzata napisał(a): Biorę szosę
A nowe opony w szosie ogarnęłaś? Czy jeszcze nie kupiłaś?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Kupione, ale jeszcze nie wysłali. Podobnie jak owijkę, ale da się jeździć.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
Brawo Gośka, że chociaż Ty próbujesz ciągnąć popołudniowe ustawki dla zwykłych śmiertelników Big Grin szkoda, że jestem chora, bo z chęcią bym się wybrała Big Grin. Liczę na kolejne wyjazdy! Wink
Odpowiedz
#6
Thumbs Up 
Widzę ,że ustawka ma się odbyć.Ok [Obrazek: thumbsup.png].Jutro jestem.
Odpowiedz
#7
Jak zdążę wrócić z pracy to będę. W razie W będę dzwonił.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#8
Dzięki za wspólne kilometry.
Żeby nie było, że nas wilki zjadły, fotki od Tomka (Kofi)
https://imgur.com/a/2GbSWyw
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#9
Dzięki za wspólne kręcenie.Mam nadzieję ,że więcej będzie podobnych ustawek na tygodniu.Do miłego.
https://imgur.com/a/dunZxTL
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości