Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.05.2019, godz.8.00, Skrzyż Spół.Pracy/Węglarza
#21
Może i pojadę, ale mam propozycję odnośnie trasy-pojechalibyśmy tak https://ridewithgps.com/routes/29945412 aby ominąć najbardziej zatłoczony odcinek trasy.
Odpowiedz
#22
(10-05-2019, 21:40)And55 napisał(a): Może i pojadę, ale mam propozycję odnośnie trasy-pojechalibyśmy tak https://ridewithgps.com/routes/29945412 aby ominąć najbardziej zatłoczony odcinek trasy.

Lubię dobre propozycje  Smile
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
(10-05-2019, 14:48)Noorbi napisał(a): RL jedzie do Nowego Stawu.... ale Ciebie takie jazdy Bartku nie rajcują.... dzieci, spokojna jazda, zabawa na miejscu i micha... to już nie dla Ciebie... przynajmniej tak mi się wydaje.

Pragnę zaświadczyć, że kolega Bart  jadł:
1 bigos
2 pierogi nasutowskie zwane zawijakami
3 kaszankę
4 kiełbasę z rożna
5 ogórki kiszone
i na koniec kulał się w kuli: Big Grin
[Obrazek: 59935906_1325385604267495_26439474432547...e=5D667ED0]
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#24
Jak spotkam kolegę Barta to go mocno przeproszę za niesłuszne stwierdzenia. A i tutaj napiszę: "Bart... przepraszam. Teraz widzę jak się pomyliłem"
Odpowiedz
#25
Dzięki wszystkim którym się chciało poturlać do Radzynia, przepraszam Bartka, że go zatarliśmy i już w Jawidzu musiał zawrócić.Kilka zdjęć https://www.strava.com/activities/2359772254
Odpowiedz
#26
Dzisiaj było na bogato.  Oczywiście głównym celem był zespół pałacowo-parkowy w Radzyniu Podlaskim, ale po drodze Czemierniki, Kozłówka i nawet nieplanowane Nadwieprzańskie Klimaty. Pałac Potockich robi wrażenie chociaż już niedługo będzie wymagał remontu. Ale nawet i teraz jest jedną z najpiękniejszych rezydencji okresu rokoka w Polsce. Kolejny raz okazało się, że nie trzeba zbytnio sugerować się prognozami pogody. Co prawda dwa razy dopadł nas deszcz, ale udało się go bezpiecznie przeczekać. U mnie cały dystans to 183km. Było rześko.  Podziękowania dla dwóch Andrzejów i Artura za wspólne rowerowanie.
ZDJĘCIA
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#27
(11-05-2019, 22:12)Jurek S napisał(a): Pałac Potockich robi wrażenie chociaż już niedługo będzie wymagał remontu.
Jurek - Pałac aktualnie jest w remoncie - tzn może tego nie było widać, bo niedawno zakończono remont elewacji zachodniego skrzydła i już nie ma rusztowań, a całość jest rozpisana chyba do 2021r. Jakiś czas temu na Pl. Wolności stała tablica informacyjna o całych planach remontowych i jak to ma wyglądać - tuż obok tego miejsca z którego robiłeś zdjęcie przed pałacem.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#28
Dzięki za przejażdżkę Panowie. Czekam na kolejne propozycje Smile
ja na STRAVA

Odpowiedz
#29
(12-05-2019, 02:40)fala69 napisał(a): Dzięki za przejażdżkę Panowie. Czekam na kolejne propozycje Smile

Tak jak rozmawialiśmy najprawdopodobniej będzie to wyjazd do Sienkiewicza. Smile I termin już mi się klaruje na 2 czerwca. Pojechałbym 1 czerwca, ale to Dzień Dziecka, a tutaj może być obchodzony Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#30
(12-05-2019, 09:18)Jurek S napisał(a):
(12-05-2019, 02:40)fala69 napisał(a): Dzięki za przejażdżkę Panowie. Czekam na kolejne propozycje Smile

Tak jak rozmawialiśmy najprawdopodobniej będzie to wyjazd do Sienkiewicza. Smile I termin już mi się klaruje na 2 czerwca. Pojechałbym 1 czerwca, ale to Dzień Dziecka, a tutaj może być obchodzony Tongue

Tak, jak pisałem 1-2 czerwca jest Maraton Podróżnika, więc ... czekam na kolejne Big Grin
ja na STRAVA

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości