Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[zmiana godziny] Oszczywilk - 16.06.2019, 7.00, Biedra (Choiny/Związkowa)
#1
W ramach podróży onomastycznych wybieram się do Oszczywilka ;-) Trasa szosą ok 160 km, wstępnie ustalona: https://ridewithgps.com/routes/30130820 , ale nie wykluczam jakichś zmian, jak ktoś ma propozycje, to możemy zmienić.
Tempo raczej rekreacyjne, po drodze może jakiś obiad (jak znajdzie się miejsce, bo dużej części trasy nie znam).
W razie złych prognoz pogody lub innych powodów termin może ulec zmianie. 
Zapraszam chętnych na wspólną wycieczkę.
EDIT: zmiana godziny wyjazdu na 7:00 z uwagi na prognozowane temperatury.
W przypadku braku wpisów osób chętnych do udziału w ustawce, nie zajeżdżam na miejsce zbiórki.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#2
(30-05-2019, 20:15)Fazi5 napisał(a): po drodze może jakiś obiad (jak znajdzie się miejsce, bo dużej części trasy nie znam).

Pamiętam ustawkę Faziego kiedyś do Kazimierza i jego skrót polegający na objechaniu wokół jakieś chałupy, w efekcie czego wyjechaliśmy jakieś 50 m dalej od znaku drogowego, który wcześniej był oddalony o jakieś 10 m  Rolleyes 
A tak serio- chyba będę.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#3
The road is the goal! Poza tym ustawka bez niespodzianek jest jakaś niepełna :-) A naprawdę, to z tej strony Ryk nigdy nie byłem, więc ani nie znam trasy, ani, tym bardziej nie wiem jaka ta droga jest. Mam nadzieję, że przejezdna.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#4
Na jakich rowerach zamierzacie pokonać tą trasę?
Odpowiedz
#5
Cała trasa asfaltem. Ja jadę szosą, ale jak kto chce. Tempo będzie dostosowane do najwolniejszego uczestnika.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#6
Spytałem, bo ta trasa prowadzi w sporej części po drogach gruntowych lub przypominających drogi szutrowe i nie odważył bym się jechać szosówką.
Odpowiedz
#7
Odwagi!
Cel jest wyznaczony, wstępna data też. Trasa na razie poglądowa, tak wyznaczyła aplikacja, skoryguję ją tak, żeby prowadziła asfaltami.
Edit: Wstępnie skorygowałem, wyszło 155 km.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#8
Chyba nie ma zainteresowania wyjazdem. Jeżeli jednak ktoś planuje pojechać ze mną, to proszę o odpowiedź. W razie braku wpisów, nie zajeżdżam na miejsce zbiórki.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości