Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
300km edycja II
#11
(26-06-2019, 16:36)andriu68 napisał(a): Rado skoro czytasz , czemu nie wymagasz realizacji
Endrju, gdyby był taki komentarz na forum, to bym reagował. A tutaj go nie było... Taka sytuacja.
Tak czy siak, kierownikowi tej wycieczki, jak i pozostałym jej uczestnikom życzę miłej jazdy.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#12
(26-06-2019, 18:31)kofi napisał(a): 22 km/h srednia brutto czy netto? Ile jest jeszcze wolnych miejsc. Rozważam. Tylko nie wiem czy dam rade...

Rozumiem, że brutto oznacza średnią z całego przejazdu łącznie z postojami. Nie będzie tak dobrze  Wink 
22km/h to średnia z samej jazdy. Czas całego wyjazdu od 4.30 do 21.00. 
Jest jeszcze, że tak powiem kilka wolnych miejsc.  Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Skoro są jeszcze wolne miejsca to jedno zaklepuję.
Odpowiedz
#14
Chyba zacznę robić listę bo mam już z 10 zgłoszeń.  
1. Jurek S
2. And55
3. Basia K
4. jaro
5. dzidka
6. Tomek Wrona
7. Grzegorz
8. zremek
9. jacekkl
10. piotro
11. bacha
12. Artur
No i jeszcze jest parę osób zainteresowanych
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Niestety ja nie będę mial czasu w sobote ;( ale mysle zrobić zaocznie w późniejszym terminie Wink ale bardzo żałuję, że z Wami nie pojade
Odpowiedz
#16
Niestety ja tym razem będę poza Lublinem, ale będę wam kibicował. Bezpiecznej jazdy
Odpowiedz
#17
Wygląda na to, że pogoda będzie sprzyjająca, a i skład fajny więc jedziemy. Big Grin Proszę  o punktualne przybycie.
Ostateczna wersja trasy wygląda tak: https://ridewithgps.com/routes/30508093
Więc gdyby ktoś się spóźnił to po śladzie Tongue
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
Po tym wyjeździe naszła mnie taka refleksja, że powoli odchodzi epoka zwykłych rowerów, a nadchodzi czas graveli, karbonów, cieniarek, przełajek itp.  Tongue Sad Big Grin
Ale i wyjazd nie w kij dmuchał bo ponad 300km. U mnie 316.
Cieszę się z tego wyjazdu bo nie było to zwykłe trzepanie kilometrów, ale połączenie długiego dystansu z zatrzymaniem się i podziwianiem paru ciekawych obiektów. A do tego super ekipa dopełniła, żeby powiedzieć extra wyjazd. Parę osób ustanowiło swoje nowe rekordy życiowe. Szczególne gratulacje dla dzidki, która nie poddała się i dojechała z nami do końca. Smile   A z kolei Remkowi było mało i dokręcił do 350 km.  Exclamation Pogoda właściwie to nam się udała.  Wink No może parę razy zatrzymał nas deszczyk czy prawie oberwanie chmury z burzą, ale zawsze znajdowaliśmy jakiś dach nad głową. Tutaj jedno z takich miejsc. https://www.facebook.com/Owieczki2/video...=3&theater
Ostatecznie mieliśmy tylko 40 min opóźnienia względem moich założeń. Dzięki wszystkim za super spędzoną sobotę i do następnego. Ale to chyba już 400km Tongue
Czekam na zdjęcia od Andrzeja, który uwiecznił sporo chwil, ale to w ciągu 2-3 dni.

p.s. A co z kolegą jacekkl, bo tylko on nie pojawił się na ustawce.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
300 km z Taką Ekipą to małe piwko Big Grin Jestem mega zadowolony.
A tu historyja w obrazkach: https://photos.app.goo.gl/6tknWFaGwWjySnTT6
Odpowiedz
#20
Andrzej fotki pierwsza klasa.
Gratulacje do uczestników Smile
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości