Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.06.2019, godz. 10.00, Biedronka Gęsia/JPII
#1
Bardzo rekreacyjny wyjazd do Nałęczowa.

Start spod Biedronki na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Gęsiej, powrót mniej więcej w tą samą okolicę - w zależności jak się trasa ułoży. Dystans około 60km licząc od miejsca zbiórki do okolic ul. Kraśnickiej.
Tempo w 100% turystyczne, nawierzchnie mieszane, trochę asfaltu, ale i terenu nie zabranie - tak mniej więcej pół na pół. Kilka dróżek będzie nowych także dla mnie, więc nie jestem w stanie określić szczegółów terenu, dlatego nie pytajcie, czy szosówką da radę Wink
W przypadku deszczu wyjazd się nie odbędzie. W przypadku bardzo dużych upałów zastanowię się co robimy, ale obecne prognozy są w sam raz do jazdy do rowerem, więc mam nadzieję, że powtórzy się sytuacja z minionej niedzieli i pogoda będzie idealna.

W Nałęczowie prawdopodobnie zatrzymamy się na jakieś lody albo ciastko albo nawet obiad, jeśli będą chętni.

Wyjazd oczywiście zalicza się do cyklu "10 ustawek na 10-lecie RL" i będzie można na nim zdobyć kolejną pieczątkę do książeczki. Szczegóły cyklu tutaj: http://forum.rowerowylublin.org/thread-10992.html

Aha - na jeden dzień przed wyjazdem proszę sprawdzić sobie godzinę odjazdu, bo mogą się zdarzyć niewielkie przesunięcia - ale jeśli już będą to przesunięcia na godzinę odrobinę późniejszą.

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#2
Zgłaszam moją chęć i zamiar, ale pewność będzie w piątek, piąteczek, piątunio Wink Big Grin
Odpowiedz
#3
Potwierdzam moje przybycie, więc to już zależy od organizatora
Odpowiedz
#4
Będę z Henią, co gwarantuje bardzo spokojne tempo Big Grin
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#5
No jeśli wolne tempo, to jedziemy Big Grin
Do zobaczenia
Odpowiedz
#6
Ja również się wybieram.
Tradycyjnie proszę o cierpliwość, bo mogę się spóźnić Tongue
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#7
Póki co to była dla mnie ustawka roku 2019 (wiem, mało ich było w tym roku...). Frekwencja dopisała: 15 osób. Wielkie brawa dla Damiana za MEGA trasę, przetartych zostało dla mnie wiele nowych szlaków pod MTB, chociaż Ania M. dawała radę i na gravelu z oponami 28 mm - szacun!
Ale największe brawa należą się Adasiowi - synowi Michała (@starszy) - ma chłopak zawzięcie! Brawo ON!
PS. 1. z Was też pod prysznicem spływało błoto? Big Grin
PS. 2. dziękujemy Pani sprzedającej pamiątki przy słynnym rowerze w Nałęczowie za zniżkę na magnesy Tongue - nigdy wcześniej nie myślałem by nabyć taką pamiątkę z Nałęczowa - dzięki Mraugo! Wink
EDIT:
Jeszcze w drodze na miejsce ustawki spotkaliśmy "pewną" Wink  sporą grupę rowerzystów jadących ul. Jana Pawła II w eskorcie Policji - machali do nas Tongue 
Była to oczywiście rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. Wiele znajomych twarzy zobaczyłem, widząc ich trochę smutno mi się zrobiło, że nie jadę z Nimi Sad Tak czy siak życzę Im wiatru w plecy i niech szczęśliwie zawiozą swoje prośby na Jasną Górę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
No i jeszcze foto (o zdjęcia w lepszej rozdzielczości proszę o kontakt na PW):
https://photos.app.goo.gl/qWqrwZLQRD7vPShE7
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
Dzięki za wspólną jazdę. To był prawdziwie lajtowy Nałęczów, był czas na ploty i foty, a niebo było dzisiaj niesamowicie fotograficzne.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#10
Ja także wielkie dzięki za tę ustafkę. Było fajnie i klimatycznie, bo polami Wink
Zdjęcia które wykonałem są https://photos.app.goo.gl/7T8ZTSnZLWJeZxtQ6 i na Fejsie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości