Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kultowa "Ławeczka" - 31.08-01.09.19
#11
Kasa już poszła.... Tongue
Odpowiedz
#12
Przelew zrobiony.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#13
Wpłacone, jadę Smile
Odpowiedz
#14
ja niestety nie nie dam rady pojechać Sad
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#15
Na chwilę obecną 9 osób jest zainteresowanych wyjazdem do tego stopnia, że opłaciły nocleg. Ktoś jeszcze?
Odpowiedz
#16
O Której planujecie powrót? z Ławeczki do Lublina?
Odpowiedz
#17
Właśnie wróciłem Tongue Wink Fajnie było - jak zawsze na "Ławeczce". Ta edycja "Ławeczki" była wyjątkowo "grzeczna" Big Grin Nawet Mamrota nie przywiozłem do domu - wszystko wypiliśmy Wink dzięki czemu w sakwach było lżej...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#18
(03-09-2019, 22:13)Rado napisał(a): Fajnie było - jak zawsze na "Ławeczce"
Chodziłeś po wodzie? Wink
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#19
(03-09-2019, 22:24)damian.s napisał(a):
(03-09-2019, 22:13)Rado napisał(a): Fajnie było - jak zawsze na "Ławeczce"
Chodziłeś po wodzie? Wink
Chodzenie po wodzie to już było. Jeżdżenie rowerem po wodzie jest lepsze Tongue
Aha, w tym roku trasa śladami serialu "Ranczo" była na tyle ciekawa, że chyba zacznę oglądać ten serial.
Oprócz oklepanej Ławeczki przed sklepem byliśmy m.in. w domu serialowej "zielarki" czy jakoś tak, terenikiem pojechaliśmy nad serialowy "zalew" i  odwiedziliśmy urząd gminy Latowicz.
Niespodziewaną "atrakcją" turystyczną okazał się punkt kontrolny na trasie zorganizowany przez OSP gdzieś tam gdzieś tam. Jednak nie wszyscy skorzystali z "pomocy" strażaków :Big Grin
PS. Tomek, przynajmniej zimna była? xD
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#20
(03-09-2019, 22:54)Rado napisał(a): Chodzenie po wodzie to już było. Jeżdżenie rowerem po wodzie jest lepsze Tongue
Jeżdżenie rowerem po wodzie to pomysłodawca wyjazdów na ławeczkę praktykował zanim wyjazdy na ławeczkę stały się tradycją Wink -> https://photos.app.goo.gl/puuEUGyvfFrmx6rs9
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości